Soctīklos: Kur Latvija tikusi ar saviem alkatīgajiem politiķiem?

tautaruna.lv 25.jūnijs, 8:34
 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency
„Latvija savu 30 gadu neatkarības laikā ar saviem alkatīgajiem un nemākulīgajiem politiķiem nekur nav tikusi,” noklausoties videostāstu par Lihtenšteinu, skumji secina Māra R, kura ar savām pārdomām dalījusies facebook.

„Rīts iesākās mazliet pikti... Noskatījos un noklausījos videostāstu par pasakaino Lihtenšteinu... Skaista maza valstiņa Alpu ieskautā ielejā. Zeme, kur Viņa gaišības princis Aloīzs nav tāda monarha izkārtne kā Anglijā, bet reāli piedalās valsts pārvaldē. Kas svarīgi - no nabadzīgas valstiņas par bagātu ar augstāko iekšzemes kopproduktu pasaulē Lihtenšteina kļuva tikai pēdējos 50-60 gados! Nauda ieguldīta valsts attīstībā, efektīvā ražošanā. Ražošana tik efektīva, ka HILTI ražotie urbji bijuši tik derīgi, lai tos izmantotu Anglijas bankas aplaupīšanā : ) Pie Rātsnama interesantas, modernas skulptūras. Mecenātu ziedojums. Latvija savu 30 gadu neatkarības laikā ar saviem alkatīgajiem un nemākulīgajiem politiķiem nekur nav tikusi. [...] Nav taču pat ne Lietuvas izmērā. Paskat, kamēr vienu gadu šī pandēmija,

Polija jau uzbūvējusi jaunu maģistrāli līdz pašai Lietuvai! Bet uz Brasas tilta kopš pagājušā gada neviens nestrādā!” uzsver Māra. Vai Tu piekrīti Mārai?

Komentē 12

 
Anonīms
 

toties jenkis pamazam noperk rigu,ari citi noteikti gust kadu labumu.Ja gadas kads miseklis!?,tad sanem vel premiju viss ministrijas liekezu bars(ne tik sens piemers)...un tik apliek tautu ar jauniem nodokliem,jeb zage zaru uz kura sez!

25.jūnijs, 8:53 Atbildēt

Visur labi,kur mūsu nav.

25.jūnijs, 9:49 Atbildēt

Tāpēc jau dievs Moišam teica ka visur ir labi kur jūsu nav

25.jūnijs, 13:46 Atbildēt

Pirmkārt, tie nav nekādi politiķi. No tiem partiju sarakstiem jebkurš var kļūt par ministru bez jebkādas pieredzes vai attiecīgās izglītības. Tad nu tur nonākuši ķer un grābj ko var, lai ātrāk piebāztu savas kabatas. Ne kauna, ne goda, ne sirdsapziņas. Latvijā viss ir pērkams, valda korupcija, mafijas bandas. Žēl Latviju, ar tādiem "politiķiem" mēs braucam taisnā ceļā uz elli.

25.jūnijs, 10:53 Atbildēt

Kāpēc tiek dzēsti komentāri?

25.jūnijs, 10:56 Atbildēt

Iespējams, ka jāpaskatās, kas tad 4. maija republikas sākumā bija par ''nacionālajiem'' kuri 30 gados ir jau noveduši šo ''neatkarību'' un ka tie paši pa lielam ir palikuši

25.jūnijs, 13:20 Atbildēt

Toreiz ņirgājās, ka Zīgerists ar banāniem pērk latviešus, bet pavisam nesen Ķirsis ar ķiršiem pirka, un tas skaitījās normal

25.jūnijs, 13:21 Atbildēt

Šķiet, atradu to videostāstu. Nav pieminēts vēl kas svarīgāks, kas stāsta beigās pateikts - nabadzīgai mazai valstiņai ir divas iespējas - pelnīt naudu vai dzīvot labi. Lihtenšteina izvēlējās dzīvot labi, un nesacēla ne debesskrāpjus, ne naktsklubus ne vēl citas būves, kas orientētas uz naudas pelnīšanu. Tā ir smalka prasme un augstas morāles izteiksme - valsts bez ārējā parāda.

Tallina un Viļņa aug un veido izcilu pilsētvidi - sakoptas vecpilsētas un izveidoti mūsdienīgu būvju centri, ņemot vērā arī estētiku. Rīgā 30 gadu laikā Pārdaugavas krasts ne pēc kā. Visa tā Rīgas Domes nespēja gadiem saprātīgi veidot Rīgu, kur gan pašiem, gan tūristiem būtu droši un interesanti. Koncertzāles, veloceliņu, dīvaino ceļu stabiņu, normālu šoseju epopejas... Nespēja turēt naudu, lai tā netiktu izšķiesta tur, kur tas nav aktuāli. Nespēja atteikties no dīvaina skopuma tur, kur jābūt drosmei kaut ko beidzot izdarīt pilsētas, iedzīvotāju, valsts labā. Cinisms līdz nelabumam ar nodokļu politiku, dalīto īpašumu un piespiedu nomu daudzīvokļu mājām. Nespēja labot pieļautās kļūdas. Sajūta, ka domē un valdībā spēlējas bērni ar lego klucīšiem - pamēģināsim tā, tad paskatīsiemies, kas sanāks. Nesanāk, saliekam citādi klucīšus... Nespēja ieklausīties un pieņemt zinošāku cilvēku viedokļus.

25.jūnijs, 14:34 Atbildēt

Latvija vairs sen nav Latvija...Viss izpārdots. Palika tikai birka ar karogu. Valdībai nav motivācijas rūpēties par savu tautu. Viena motivācija- padarīt savu dzīvi par paradīzi.

25.jūnijs, 16:21 Atbildēt

Tāpēc ka mūsu valdībā nemaz nav patriotu, viņi nemīl LV un viņiem nerūp tās nākotne, jo mūsu valdība ir gasterbaiteri no ASV vai Vācijas.

Ja es būtu svešā valstī prezidente, es arī zagtu uz nebēdu! Jo nav tak mana valsts un nav tak nekādas kriminālās atbildības par valsts izzagšanu!

Un nedrīkstēja ļaut ārzemniekiem pirkt LV zemi!

25.jūnijs, 18:02 Atbildēt

Nepiekritīšu, ka nemīl LV. Un kā vēl mīl. Kur vēl nesodīti tādos apmēros var piepildīt kabatas? Lembergs neskaitās, tā jau ir politika.

26.jūnijs, 9:30 Atbildēt

92g reģistrēta kā asv reģistrēta komercfirma ar nosaukumu latvija un ko varam gribēt no šitādas bodītes?

25.jūnijs, 21:36 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:47

Jaunākās diskusijas