Astrologs norāda, kāpēc šī vasara būs katastrofāli baisa

tautaruna.lv 16.jūl 2018
 
James Moy Photography/PA Images/SCANPIX
No 13.jūlija līdz 11.augustam sagaidāmi trīskārši aptumsumi, no kuriem viens trāpa "melnajā piektdienā", bet otrs tiek saukts par "Asiņaino Mēnesi". Tas viss jau tā skan gana nelāgi, taču astrofons vēsta, ka lielākie draudi gaidāmi dēļ milzīgās planētu spriedzes planētu cilpu un Dižčika laikā, vēstīts mājaslapā "astrologi.lv".

Astrologs Kristaps Baņķis laika periodu starp trim aptumsumiem nosaucis par dubulto Starpaptumsuma periodu: "Ja parasti aptumsuma ietekmei pieskaita 3 dienas pirms un pēc precīzā laika, tad dubultā starpaptumsuma laiks karmas rata griezienu izstiepj uz visu šo periodu. Lieki teikt, ka jaudas ziņā tas ir kā vesera trieciens pa liktens plūsmu. Tieši tādēļ starpaptumsuma laikā jārīkojas maksimāli atbildīgi, apzināti un labestīgi. Notikumi ietekmēs periodu 18 gadu garumā, kad jau sen par šobrīd paveikto būs piemirsies. Un šķitīs: par ko man tas viss...Turklāt, kas būtiski, nāks "lielo iesaukumu laiks" - tā sauktās pāragrās nāves un smagu traumatismu risks, kā arī nāvējošās saslimšanas. Starpaptumsuma laiks ir provokāciju laiks, tādēļ nav prātīgi uzvelt vainu citiem - viss ir tikai (greizs) spogulis pašam," skaidro Kristaps Baņķis.

Šī vasara vispār no visa veida attiecību viedokļa ir katastrofāli baisa," uzsver astrologs.

27.jūlijā gaidāms tā sauktais "Asiņainais Mēness" potenciāli sārtās krāsas dēļ. Aptumsuma norise naktī pie labiem laika apstākļiem garantē smukus skatus, kaut var nebūt tik efektīgs, jo Mēness ir Apogejā jeb patālu no zemes. Astroloģiski papildus efektu dos sakritība ar Dižčika sākumu 26.jūlijā, kad Merkurs uzsāks savu ačgārno kustību.

"Papildus jau minētajam problēmu kokteilim aptumsuma brīdī klāt nāks Mēness Lilitas savienojums - visīstākā bomba! Neatceros, kad būtu bijis tik enerģētiski naidīgs Pilnmēness aptumsums, turklāt vēl Marsa un Urāna spriedzes ēnā ar Čika laiku dienas pirmajā pusē. Nekas cits kā jūlija otrā "melnā piektdiena"! Lielāka bīstamība ir arī visa veida satiksmē. Lidot starpaptumsumu laikā tiešām neieteiktu. Sadzīviski vīrieši būs pilnīgi kā bez prāta un izsisti no sliedēm. Paredzamas daudzas šķiršanās. Šī vasara vispār no visa veida attiecību viedokļa ir katastrofāli baisa," uzsver astrologs.

Dižčika klasika no 26.jūlija līdz 19.augustam: saskaršanās ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem lēmumiem un darbību. Sarežģītu karmisku uzdevumu risināšana, bijušo partneru un senu problēmu atgriešanās, nevajadzīgi pirkumi, pārpratumi, dažāda veida sastrēgumi un tehniski sarežģījumi. Cilvēki būs neuzmanīgi, izklaidīgi, aizmāršīgi un nesapratīsies. Emocijas un situācijas kā uz nažiem. Problemātiskajos jautājumos - viss plīsīs nograbēdams.

Augusts kļūst par karmas "mīnu lauku", kurā ne tikai uzradīsies pagātnes rēgi cilvēku, notikumu un "veco grābekļu" veidolā, bet arī piedzīvotais un paveiktais atstās būtisku nospiedumu daudzu gadu garumā. "Visprātīgāk dzīvot - lēni, pārdomāti un ar atbildību par katru savu soli!" pamāca astrologs.

11.augustā JaunMēness Lauvas zīmē Perigejā jeb tuvu Zemei radīs daļēju Saules aptumsumu, kas ļoti paspilgtina depresijas, melanholijas, baisu tukšuma sajūtu, hroniskas kaites un atkarības.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Kā man ir apnikusi šī uzbāzīgā astrologu pašreklāma. Klienti nav, tāpēc jācenšas viņus pievilināt ar izdomātiem šausminošiem, apokaliptiskiem saukļiem. Besī ārā tāda stulba reklāmas taktika.

16.jūlijs 2018 Atbildēt

Tam var piekrist

17.jūlijs 2018 Atbildēt

P*sat n*huj ar savu negatīvo enerģiju un tukšo d*ršanu.

16.jūlijs 2018 Atbildēt

un iestāsies dižais-dižpizdriks...ka nodžinkstēs vien tik...

16.jūlijs 2018 Atbildēt

:D

17.jūlijs 2018 Atbildēt

Ko šitie pīpē? Iedosiet man arī pamēģināt?

Un kurš šīm muļķībām, tāpat kā Krievu propogandai tic vēl arī MŪSDIENĀS?

16.jūlijs 2018 Atbildēt

Man liekas,ka tas čika laiks ir jau labu laiku, kopš 1990.gada.Un tikai tāpēc,ka visi protam runāt, bet strādāt retais. Sis pats Baņķis, vīrs kā ozols-būtu gājis kaut ko sakarīgu darīt,nevis stāstīt savas pasakas un tracināt tautu. Bet varbūt tasir kāds jauns priekšvēlēšanu triks? Tā teikt-balsosim par tiem,kas lasa zvaigznēs...

17.jūlijs 2018 Atbildēt

Tam var piekrist

17.jūlijs 2018 Atbildēt

:D

17.jūlijs 2018 Atbildēt

Lai ar ko ir iespejams paredzēt vai novērot, to nevar tik viennozīmīgi apgalvot,ka viss nu tā arī notiks un piepildīsies. Jo vairāk domāsim par labo, jo labāk klāsies, neatkarīgi no tā,kas notiek apkārt. Labais vairo labo un arī pretēji. Dabā notiekošais ne tik tā vien var pārsteigt, bet tas nenozīmē,ka jāceļ panika un jābrauc no šīs pasaules šogad prom

18.jūlijs 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:12

Jaunākās diskusijas