Nedēļu pazudusi sieviete pastāsta, kā viņai izdevies izdzīvot

tautaruna.lv, Rita Lazda 15.jūl
 
REUTERS/ SCANPIX
Aptuveni nedēļu pēc pazušanas Portlandā izdevies atrast 23 gadus veco Andželu Fernandesu, vēsta "The Mirror."
Kā izrādās, tad 6.jūlijā sieviete ar auto braukusi pa lielceļu, kad pēkšņi notikusi sadursme ar meža dzīvnieku un viņas auto noripojis no klints.

Jūlija sākumā Andželas radinieki ziņoja par sievietes pazušanu. Pēdējo reizi 6.jūlijā viņa tika manīta kādā degvielas uzpildes stacijā.

REUTERS/ SCANPIX

Nedēļu pēc ziņām par sievietes pazušanu viņu klints malā pamanījuši divi ceļotāji, kuri regulāri devušies dažādos pārgājienos. Kā izrādās, tad 6.jūlijā sieviete ar auto braukusi pa lielceļu, kad pēkšņi notikusi sadursme ar meža dzīvnieku un viņas auto noripojis no klints.

Ceļotāji informējuši, ka sieviete atrašanas brīdī elpojusi. Zināms, ka avārijas rezultātā viņa guvusi smagu pleca traumu un visas dienas pēc pazušanas viņa izdzīvojusi, jo dzērusi ūdeni, kas atrodams viņas sasistā auto radiatorā.

Viņas māsa norādījusi, ka Andželai priekšā garš atveseļošanās process. Viņai jāsadziedē trauma, tāpat pēc pārdzīvotā viņai noteiktas psihologa konsultācijas.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Idiots.

15.jūlijs Atbildēt

Skaista pasaka ,....ar laimīgām beigām ,jo....kā to saprast , uz ceļa notikusi sadursme !!?? ar meža dzīvnieku . Nav ne asiņu uz ceļa, nedz salauzta nožogojuma barjera ,kādas uzstāda uz ceļiem pie bīstamām vietām !? Un pats interesantākais

ka,....pa šo ceļu neviens nebrauc ilgāku laiku ! pie mums dzešēšanas škidrums ir

tosols vai antifrīzs ,bet tur ,lūk , dāmītei piesmacis brūnas krāsas ūdens no radiatora

Par telefonu un ,,nezonu '' nekas nav teikts ,kaut gan mums stāsta ka ārzemēs ir gandrīz visās mašīnās ( pie mums būs visai drīz !) automātiska signāla raidīšanas iekārta notiekot negadījumam !

15.jūlijs Atbildēt

Kad iekritīsi aizā, varēsi natūrā pats pārbaudīt Labu ceļavēju!

15.jūlijs Atbildēt

Iespējams tikai ASV, Oregonas štatā.....

15.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:36

Jaunākās diskusijas