Teorētiķis izskaitļojis, kad gaidāms Trešais pasaules karš

tautaruna.lv, Rita Lazda 5.jūn
 
REUTERS/ SCANPIX
Kristiešu numerologs, teorētiķis un konspirāciju teoriju piekritējs Deivids Mīds kārtējo reizi paziņojis, kad gaidāms Trešais pasaules karš.

Numerologs Deivids Mīds, kurš jau iepriekš vairākkārt paziņojis par iespējamo pasaules galu un dažādiem kariem šoreiz izteicis kārtējo versiju par Trešā pasaules kara sākumu. Viņaprāt, tas sāksies jau jūnija beigās, vēsta "The Sun".

"Panikai nav pamata. Visi kopā lūgsimies," uzsver numerologs.

Deivids Mīds norāda, ka viņš šo prognozi izteicis, jo atklājis kārtējās kopsakarības, kas atrodamas Bībelē, matemātiskos aprēķinos un šī brīža pasaules notikumos.

D.Mīds arī šoreiz ir pārliecināts, ka Trešais pasaules karš sāksies Tuvajos Austrumos vai arī ASV, kur notikšot kāds iepriekš plānots uzbrukums. "Tā būs kārtējā katastrofa," uzsver D.Mīds.

"Iespējams, karu sāks Sīrija un Izraēla. Pēc tam tajā iesaistīsies arī Irāna, Turcija un Krievija. Beigu beigās arī ASV būs jāiesaistās."

Viņaprāt, cilvēkiem arī šoreiz nopietni jāuztver izskaitļotās prognozes. "Mums jābeidz skatīties sporta pārraides, jāizslēdz elektroniskās ierīces, jālasa Bībele un jāgatavojas tikties ar Dievu," uzskata D.Mīds.

Portāls nra.lv jau vēstīja, ka 2017.gadā šis teorētiķis paziņoja, ka tā gada septembrī gaidāms pasaules gals. Tiesa, tagad D.Mīds norādījis, ka viņa prognozes pārprastas, viņš vien esot runājis par kāda īpaša astroloģiskā cikla beigām.

Komentē 10

 
Anonīms
 

ZB šitos liekēžus,galīgi vairs nav ko darīt,ej dari kaut ko lietderīgu

5.jūnijs Atbildēt

kārtējais āksts

5.jūnijs Atbildēt

Ja jau tā, tad vajag kārtīgi nokniebties. Kura ir tādās pašās domās?

5.jūnijs Atbildēt

Kārtējais minējums.

5.jūnijs Atbildēt

Tas iespējams tikai ASV..."kristiešu numerologs"!Numerologi- pareģi. Bet kristieši, sekojot Bībelei, nekādos pareģojumos un l'īdzīgās darbības neiesaistās. Tas ir ar sātanu saistīts! Te ir- vai nu-vai nu! Kristus jau to pierādījis ejot uz Jeruzalemi. Palasiet to nodaļu Jaunajā derībā vai citā kristīgā grāmatā, kur rakstīts par Jēzus dzīvi.Bet pie viņiem jau visādi iespējams. Iespējams, ka viņu lielākā daļa tic nevis Dievam, Mūsu Kungam, bet tam ar asti un ragiem. Vismaz Masoni to dara.

5.jūnijs Atbildēt

Ej nu zin kā ir orgīnālā tagad pat nopietni mēdiji pavelkas uz feik ziņām. Bet par kristiešu numerologu es ar sasmējos.....

6.jūnijs Atbildēt

Sen bij laiks .....

forši -- 95% homo sugas populācijas uz planetas Zeme jau 100 gadu neattaisno savu eksistenci

Lai piepildās Džordžijas skrižāļu baušļi izdzīvojušajiem --- "" NEKAD VAIRS NEPIEĻAUJIET CILVĒKU POPULĀCIJU UZ ZEMES VIRS 500 MILJONIEM""

(( 1500 G ESOT BIJIS 400 MILJONU -- 1700 G 1. MILJARDS --vidēji 0,7mljrd jau tad pilnvērtīgi spēja apsaimniekot visu plamnētu))...

. 20 GS SĀKĀS AR 1.6 MLJRD ...2 pasaules kari ne velna neuzaboja... ... 21 GS --7,23 MLJRD NO KURIEM VITĀLI VAJADZĪGO PLANĒTAS DARBU izdara 10% --700 miljoni (1/2 no ķiniešiem))--- 39 %''darbs'' ir kaitīga un traucējoša figņa --51% nav pieejas nekādam darbam...

Lūdziet Dievu par svētīgu nāvi sev un Dzīvību PLANĒTAI ...

6.jūnijs Atbildēt

Štruntīgākais tas ka visu materiālo labumu parasti piedevām gūst tie kuri ne velna nedara,es jau 20 gadus atlakaļ teicu ka planēta ir konkrēti pārapdzīvota,tik no Latvijas nekā nav palicis pāri,nu tad lūk...tur kur ir tās blīvākās masas,tur vajadzētu tā konkrēti paravēt,varbūt bez pārlieku lielas piepūles tad varētu pacelt dzīves līmeni.

6.jūnijs Atbildēt
Elita Kalniņa > anrijs.ro.kalns

Ko cilvēciski nozīmē paravēt.... nogalināt bērnus?!

6.jūnijs Atbildēt

Kārtējais murgs! Tas, kamēr pastāvēs cilvēce, viņa savā starpā karos nav nekāds jaunums.. Trešais pasaules karš tāda izpratnē, ka mums nu tagad visiem būtu jaapsedzas ar baltiem palagiem un jarapo uz kapiem , nav iespējams.Neviens karu izraisītājs pats negrib iet bojā . Jā, karadarbības zonā mirst kareivji un mierīgie iedzīvotāji, bet paši karavadoņi sēž kabinetos , ir gļēvi un baidās nāves kā jebkurš cits.Un šo baiļu dēļ, viņš ļaus tikai pasaudities , ne iznīcināt planētu.

7.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:31

Jaunākās diskusijas