Gaišā dienas laikā Rīgā uz ielas guļ vīrietis; iemesls ir satraucošs

tautaruna.lv 24.augusts 2019, 11:06
 
Ekrānuzņēmums no video/Degpunktā
Policijas darbinieki saskārušies ar kādu vīrieti, kurš gaišā dienas laikā gulējis uz ielas, jo atradies "paralēlā dimensijā".

Kalupes ielas iedzīvotāju mieru iztraucējis kāds pamatīgi apreibis garāmgājējs. Vīrietis, nebūdams pat spējīgs aizklumburēt līdz kādai vietai kur atsēsties, ietves vidū pakritis un, murminot ko nesaprotamu, mirkli vēlāk turpat arī aizmidzis.

Kamēr dakteri centās vīrieti atgriezt šajā dimensijā, likumsargi aplūkojuši viņa uz ielas izkaisītās mantas, kuras raisījušas zināmas aizdomas. Kad mediķi savu paveikuši, vīrietis aicināts līdzi un turpmāko dienu pavadījis ar policistiem.

Vīrietis policijai atzinies: “Vakar paņēmu amfetamīnu, nu ”vitamīnu”, atpūtos. Sieva bija darbā. Paskatījos ”porneni”… Šodien ”drusku” heroīnu iedūru. Gribēju iet pagulēt. Nu, lūk, rezultāts. Man tas ir pēdējais punkts. Viss. Es lietoju narkotikas jau no četrpadsmit gadu vecuma. Man tas nav interesanti, man dzīvē viss jau bijis. Man ir palikusi tikai viena problēma - ”adatu mānija”. Viss…”

Aizturētais nogādāts Valsts policijas Latgales iecirknī, kā arī nogādāts ekspertīžu centrā. Pat ja izrādīsies, ka vīrieša somā atrastās mantas nav zagtas, pārkāpējam būs jāatbild par aizliegto vielu lietošanu, vēsta raidījums "Degpunktā".

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:22

Jaunākās diskusijas