Sirmgalvis mokošās sāpēs guļ uz zemes, bet mediķi negrib braukt palīgā

tautaruna.lv 10.aug
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / Ilze Zvēra/F64
Kāda sieviete sociālajā portālā Facebook pastāstījusi par situāciju, kad tikai ar uzstājību panākusi, lai mediķi palīdzētu kādam uz ielas pakritušam sirmgalvim.
Sieviete ierakstā krievu valodā stāsta, ka braukusi ar mašīnu un ieraudzījusi krītam vīrieti. Vīrietis nav spējis piecelties, tāpēc sieviete piebraukusi un apvaicājusies, kas noticis. Lai gan vīrietis iebildis, sieviete zvanījusi mediķiem.

Viņa atklāj sarunu ar mediķiem, kuri atbildējuši, vai sieviete patiesi ir pārliecināta, ka viņiem jābrauc. Sieviete atbildējusi, ka nav mediķis, taču vīrietis nespējot piecelties. Saņemts jautājums, vai vīrietis gribot, lai viņi braucot, uz ko sieviete atbildēja noliedzoši, taču paskaidroja, ka vīrietim ir acīmredzami slikti. Visbeidzot, operators jautājis, kurš maksās par viltus izsaukumu, ja vīrietis negrib, lai viņi brauktu. Sieviete atbildēja, ka pati ir gatava samaksāt. Tikai tad, kad sieviete sākusi kliegt, operators izsaukumu pieņēmis.

Sieviete sagaidījusi mediķus un atzīst, ka nezina, kas noticis tālāk, jo devusies prom, lai nebiedētu savu bērnu.

Ieraksta nobeigumā viņa aicina cilvēkus uzņemties atbildību, jo tas var pat glābt dzīvību. Ar ierakstu dalījušies vairāk nekā 3000 cilvēku un komentāros tiek slavēta sievietes vēlme palīdzēt.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Tas ir koks ar diviem galiem! Vienā galā nespējīgais pacients, iespējams sirds slimnieks vai insulta priekšvēstneša pārņemts vājnieks, otrā koka galā mediķi kuriem,, rokas sasietas "ar dažādiem valdības un Veselības ministrījas izdotā m pavēlēm un priekšrakstiem. Tādēļ arī šīs jautājumu krustugunīs. Vai cietušais vēlās? Kas maksās? u. t. t. Lūdzu, Viņķeles k-dz te ir jūsu darba lauks! Personīgi, pats līdz šim varu teikt paldies NMP brigādei Tukumā!

10.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:34

Jaunākās diskusijas