Darbinieki sūdzas, ka Cinovska nemaksā algu, režisore to sauc par atriebību

Portāls nra.lv 3.jan
 
Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency
"Izklaides televīzijas" jeb iTV bijušie darbinieki žurnālam "Privātā Dzīve" skaidro, ka režisore Žaklīna Cinovska nav maksājusi algu, kas licis viņiem no darba aiziet.

Kāda bijusī darbiniece, kura vēlējās palikt anonīma, izdevumam atklājusi, ka strādājot iTV ieguvusi pieredzi, taču laiks, kas tika pavadīts strādājot bija drausmīgs. Par skaļu runāšanu par iTV notiekošo bijušajiem darbiniekiem esot draudēts ar tiesu par neslavas celšanu. Kāds cits darbinieks norāda, ka pusgadu ar viņu neesot noslēgts nekāds darbu attiecību līgums: "Nekas no tā, ko izdarīju, nebija gana labs, līdz ar to man apnika."

Pati režisore žurnālam izteikumus noliedz, norādot, ka tās ir baumas un bijušo darbinieku atriebība. Tāpat Cinovska noraida informāciju, ka kādam darbiniekam pusgadu nav izmaksāta alga.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Sita maita ir jaiesloga skuni un paris nedelu jatur bez edienu tad vina saks saprast,ka alga jamaksa neaizkavejoties,jo nauda ir ediens stradajoso gimenem ar

i berniem,ir drebes un silts dzivoklis,Pec tam vina butu vel parmacibai japiesien pie pulkstens centra un ar patagu kartigi janoper.Neesiet aplaupitie stulbi padevigi ticigi kristiesi,atriebieties,apvienojietie un nokeriet vinu tumsa vieta un ar nujam piekajiet vinu apsedzot vinas galvu,ai jus nepazitu.Pasi esiet stulbi padevigie,par sevi japastav apvienojoties.Darba algas paradi ir jaizsit no vainiga,citadi vini nesaprot.

3.janvāris Atbildēt

Interesanti gan...par ko jāatriebjas bijušajiem darbiniekiem, ja darba devēja laba?

3.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:20

Jaunākās diskusijas