Pēc skandāla ar līgaviņu, "Saimniekšova" Aivars meklē mierinājumu

Portāls nra.lv 12.dec 2017
 
Ekrānšāviņš no video
Pirmdienas vakarā kanālā TV3 tika demonstrēta kārtējā "Saimnieks meklē sievu" sērija, kur saimnieks Aivars kopā ar potenciālo līgaviņu Agnesi devās ceļojumā, kurš diez vai izvērtās tāds, kā abi bija gaidījuši.

Ceļojuma laikā Agnese neslēpa ne to, ka viņa ir sliktā garastāvoklī, ne to, ka viņai nepatīk Aivara rīcība. Tiesa, vissaspringtākā situācija bijusi tieši ceļojuma noslēgumā, kad meitenes nervi neizturēja un viņa ar Aivaru ne vien publiski skaļi strīdējās, bet pamanījās vīrietim pat iesist pļauku.

Portāls "skaties.lv" gan vēsta, ka neilgi pēc notikušā šova dalībnieks steidza izkratīt sirdi otrai saimniecībā uzņemtajai meitenei Kristai, kura jau pirms kāda laika paziņoja, ka viņai ir attiecības ar citu puisi un šovā piedalījusies vien ceļojuma dēļ.

Krista neslēpj, ka Aivars pastāstījis, ka viņam ceļojums ar Agnesi nav izdevies un viņš atkal būtu gatavs doties apskatīt kādu valsti kopā ar Kristu.

Un kā izrādās, tad ceļojuma laikā Aivars patiesi bijis gatavs bildināt Agnesi.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Muļķīgs tas šovs.Ja Aivars patiešām gribēja atrast sievu savā lauku saimniecībā,tad nevajadzēja izvēlēties 18gadīgas meitenes no Rīgas.Un ko gan var izvēlēties no daudzām vēstulēm pusstundas laikā!Pie tam viņš jau neizvēlējās pats,bet tur palīdzēja mammas un kaimiņienes utt..Tāpēc arī tāds iznākums.Žēl puiša - nez uz ko viņš tik naivi cerēja?!

13.decembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:21

Jaunākās diskusijas