Liene Šomase aicina palīdzēt Valteram: Viņš ir zelta cilvēks

Portāls nra.lv 22.nov 2017
 
Ekrānšāviņš no video
Otrdien portālā "ziedot.lv" sākta ziedojuma kampaņa mūziķa Valtera Frīdenberga atbalstam. Palīdzēt mūziķim aicinājuši arī vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki.

Valters ir Latvijā iemīļots mūziķis. Viņš ir dziedājis grupās Dzeguzīte, Putnu balle, Tumsa, nesis Latvijas vārdu pasaulē, startējot Eirovīzijas dziesmu konkursā. Daudzu gadu garumā ar vārdiem “Sirds ir kā tilts“ labdarības akcijās aicinājis palīdzēt smagi slimiem bērniem. Šobrīd palīdzība nepieciešama Valteram pašam.

Pirms gada veicot veselības pārbaudes, Valters saņēma ziņu, kas stindzina ikvienu - vēzis. Dzīve sagriezās kājām gaisā, bet Valters nepadevās. Tika veikta operācija un trīs ķīmijterapijas kursi. Rezultāti bija labi un bija cerība, ka slimību izdosies uzveikt.

Tomēr šovasar slimība atgriezās, tika atklātas metastāzes limfvados un saslimšana strauji progresēja, kas ārstiem atkal lika pieņemt lēmumu uzsākt ķīmijterapiju. Kopš tā laika ir izieti vēl pieci ķīmijterapijas kursi, kas kopā gada laikā sastāda jau astoņus ķīmijterapijas kursus un operāciju. Ar Latvijā pieejamajām ārstēšanas metodēm un medikamentiem izdodas tikai stabilizēt esošo situāciju, bet vēža šūnas ārstēšanai nepadodas.

Turpināt cīņu par Valtera dzīvību ir uzņēmusies Charité klīnika Vācijā. Pirmajam posmam, kas ietver specifisku diagnostiku un sākotnējo terapiju, sākotnēji nepieciešami 17 500 eiro. Pēc šī kursa klīnika sastādīs konkrētu ārstniecības plānu un aprēķinās kopējās terapijas izmaksas, kas var sasniegt vēl vairākus desmitus tūkstošus eiro.

Agrā trešdienas rītā portālā "ziedot.lv" redzams, ka mūziķa atbalstam saziedoti teju 84 tūkstoši eiro. Ziedojumu vākšana turpinās un arī mūziķe Liene Šomase sociālajā tīklā facebook aicina līdzcilvēkus iesaistīties. "Dzīve ir pilna ar gaišumu un mācībām."Šis brīnišķīgais kolēģis ir zelta cilvēks. Arī es un TU vari viņam palīdzēt.Paldies par tavu atbalstu, " norāda dziedātāja. Ar ierakstu par Valteram nepieciešamo palīdzību sociālajā tīklā facebook dalījušies arī citi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt mūziķim, ziedot joprojām var šeit.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Turies puisi .Tev ir tik daudz vel ko darit.Tu esi jauns stiprs ar gaisu sirdi. Bus labi. Par visiem kopa mes paradisim tai slimibai pigu.

22.novembris 2017 Atbildēt

Jāsaka godīgi ka mazliet tomēr kauns ka tik situēts un tautās labi pazīstams cilvēks lūdzu tādu palīdzību. Nesen ar viena sieviete lūdza 40 tk palīdzību bet līdz tam viņa bija aizņēmusies 20 tk un kaut ko pārdevusi. Cilvēks pats cīnījās bez tautas piesaistes, bet šeit mūsu slavenība tik publiski visu afišē. Man par viņu ir kauns. Tk labos darbos strādājis un vai tiešām neviens nevar palīdzēt viņam ?

22.novembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:16

Jaunākās diskusijas