Lauris Reiniks neapdomīgi "pavelk uz zoba" Lieni Šomasi

Portāls nra.lv 16.nov 2017
 
Aivars Ķesteris/ F64 Photo Agency
Populārais dziedātājs Lauris Reiniks mikroblogošanas vietnē "Twitter" paudis ironisku komentāru par dziedātājas Lienes Šomases foto vietnē "Instagram" ievietoto bildi un komentāru. Tiesa, izskatās, ka Lauris ātri vien apjauta, ka ironiskais viedoklis ir pārāk sarkastisk, jo savu komentāru jau pēc īsa brīža izdzēsa.

A post shared by Liene (@liene_somase) on

Reinika sarkasmu izsauca šāds Šomases komentārs - Ošo citāts.

“Meditācija ir mēģinājums mirt brīvprātīgi. Un dziļā meditācijā viens nomirst. Dziļā meditācijā pazūd tā dēvētā dzīve un pirmo reizi tu saskarie ar nāvi. Šī nāves pārdzīvojuma pieredze padara tevi nemirstīgu. Pēkšņi tu pārvari nāvi. Pēkšņi tu zini - tas, kas mirs, neesi tu. Viss, kas var mirt, neesi tu. Tu neesi ne tavs ķermenis, ne prāts, ne pats. Tu esi vienkārši tīra telpa, kas nekad nav piedzimusi un nekad nemirs.”

„Es esmu sekls, jo negaidīju šai bildei tik dziļu un atbilstoši trāpīgu parakstu... Pilnīgi citādāk redzu šo bildi tagad,” rakstīja Reiniks.

Ekrānšāviņš no twitter.com

Komentē 5

 
Anonīms
 

Bet tas Reinika komentārs bija reāli labs, nevajadzēja dzēst!

16.novembris 2017 Atbildēt

Abi vini ir stipri viduveji Mulku zemes ,zvaigznes, .

16.novembris 2017 Atbildēt

Es domāju uzvelk ...

16.novembris 2017 Atbildēt

Nejau uz zoba viņa jāvelk.

16.novembris 2017 Atbildēt

Lienītei nav nekādas vainas-gan jēdzīgi uzdzied gan labi izskatās! A Laurīts.....nu ko no tāda saldā puisēna paņemsi....nev pat vēlme tālāk runāt....

16.novembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:20

Jaunākās diskusijas