Deputāts Kaimiņš pats nevar tikt galā - Saeimā jau trīs palīgi

Portāls nra.lv 17.okt 2017
 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
Iepriekš ziņots, ka Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš meklē sev palīgu parlamenta darbam. Žurnāls "Privātā Dzīve" noskaidrojis, ka deputāta pašreizējais palīgs un partijas biedrs Atis Zakatistovs nav darbu pametis, bet gan Kaimiņam vajag vairāk palīgu.

Kaimiņš piedāvāja pusslodzes darbu ar 500 eiro algu pēc nodokļu nomaksas. Izdevumam deputāts norādot, ka pašreizējais palīgs neesot neko pametis, Kaimiņam vienkārši vajag divus palīgus.

Nedēļas laikā deputātam tas izdevies. Likums gan nosaka, ka deputātam nevar būt vairāk par diviem palīgiem, kuru atalgojums nepārsniedz viena palīga algu, kas ir 890 eiro pirms nodokļu nomaksās.

"Privātā Dzīve" noskaidroja, ka deputātam Kaimiņam ir jau divi palīgi. Viens no viņiem darbu sācis pagājušā gada janvārī, otrs - šī gada martā. Tas nozīmējot, ka trešo palīgu algos no privātiem līdzekļiem.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Ja Arturs K.darbosies saimā,LV tautas interesēs ar saviem palīgiem,apsolu ziedot 5.eiro mēnesī✌Ja kādam tas smieklīgi,tad visgardāk smejās pedējai

17.oktobris 2017 Atbildēt

Atvainojos,palaidu garām gramatikas,pareizrakstību,"saeima"

17.oktobris 2017 Atbildēt

Sie fakti ir meli un izdomajumi

17.oktobris 2017 Atbildēt

Piedod Gvido ka mums nepatik. Tavs Kungs Varda Artuss

18.oktobris 2017 Atbildēt

Nesen vēlreiz noskatījos filmu Kolka cool. Neizprotu, kāpēc gana labs aktieris izvēlas kļūt par ne visai veiksmīgu deputātu. Varbūt atalgojums labāks. Toties pilsoņu attieksme?

19.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:12

Jaunākās diskusijas