Rešetins, uzreiz pēc laulības iziršanas, jau sācis kopdzīvi ar citu sievieti

Portāls nra.lv 17.okt 2017
 
Lauris Aizupietis/f64
Pēc tam, kad medijos plaši tika atspoguļota aktiera Intera Rešetina laulības iziršana, viņš jau uzsācis jaunas nopietnas attiecības.
Žurnāls ''Kas Jauns'' informē, ka Rešetins pametis ģimenes māju Berģos un sācis Rīgas centrā dzīvot kopā ar savu jauno mīļoto - Elīnu Rasmani.

37 gadus vecā aktiera draudzene ir BTA Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore un ir septiņus gadus jaunāka.

Kā zināms, Rešetina laulība izira šovasar un kopā ar fitnesa treneri Zandu Zariņu-Rešetinu viņam ir divas meitas - 11 gadus vecā Elīza Marija un piecgadīgā Grēta Marija.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Ar tādiem 'rešetiniem', kuri pēc šķiršanās uzreiz uzsāk 'nopietnas attiecības', diemžēl, ir pilna Latvija!

Organiski riebjas šādi staiguļi!!!

17.oktobris 2017 Atbildēt

Nez vai matraci arī paņema līdz?

17.oktobris 2017 Atbildēt

Kāpēc katra izvirtības tik ļoti īpaši jāatspoguļo, te nu galīgi nav par ko slavināt, ka atkal kāds tirliņš ir atstājis savu ģimeni, bērnu, lai izklaidētos ar kādu citu "daiļavu". kurš gan var apgalvot, ka šīs nu būs tās "nopietnās" attiecības????

17.oktobris 2017 Atbildēt

Kas ir Rešetins?

18.oktobris 2017 Atbildēt

Tāda sajūta, ka Jānis mucā audzis, pa spundi barots...(folklora)

Kā Latvijā dzīvojošs nezina Intaru Rešetinu- zimis 1980. gada 1. maijā Valmierā.

Mācījies Rūjienas vidusskolā. 1998. gadā iestājies Dailes teātra 8. studijā, kuru beidzis 2002. gadā, vienlaicīgi iegūstot Latvijas Kultūras akadēmijas Humanitāro zinātņu bakalaura grādu mākslās.

Dailes teātrī no 1999./2000. g. sezonas.

Apbalvojumi:

"Spēlmaņu nakts" balva nominācijā „Labākais jaunais skatuves mākslinieks" (2004). Bijis nominēts „Spēlmaņu nakts" balvai par Katrīnas lomu (R.Šarta „Manu sievu sauc Moriss", 2008) un kņaza Miškina lomu (F.Dostojevska „Idiots", 2006). Pārējo uzzini pats!!!

18.oktobris 2017 Atbildēt

Mīliet viens otru, bet nepārvērtiet mīlestību važās. Labāk, lai tā ir saviļņota jūra starp jūsu dvēseļu krastiem... . Dziediet, kopā dejojiet un priecājieties, bet, lai katrs no jums paliek vientuļš, kā vientuļas ir kokles stīgas, kaut arī mūzika rodas no to kopēja skanējuma.

Vieglāk ir būt gudram citu vietā nekā savā vietā.

18.oktobris 2017 Atbildēt

vienalga neinteresē

19.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:22

Jaunākās diskusijas