Valters Frīdenbergs atklāj, vai ir gatavs runāt par savām veselības likstām

Portāls nra.lv 26.sep 2017
 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
Septembra sākumā TV raidījumu vadītājs un grupas "Tumsa" solists Valters Frīdenbergs žurnālam "Kas jauns" pastāstīja, ka ir bijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā un neslēpa, ka pirms dažām nedēļām piedzīvojis atkārtotu staru terapiju. Jaunākajā intervijā žurnālam "Privātā dzīve" mūziķis pastāstījis, ko domā par viņa veselības likstu apspriešanu.

Daudzi noteikti būs pamanījuši, cik ļoti vizuāli savādāk šobrīd izskatās mūziķis. Viņš pats gan sarunā ar "Privāto dzīvi" norāda, ka lietas, kas saistītas ar viņa veselību ir viņa privātās dzīves sastāvaļa un to viņš ļoti labprāt patur pie sevis.

"Lai paliek tās pāris lietas, kas ir tikai mana darīšana. Ja cilvēki grib par to domāt un izteikt savu viedokli, lūdzu, dariet to. Mani tas neietekmē."

Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Viņš arī uzsver, ka ir normāli, ja cilvēki interesējas, kāpēc viņš nodzinis matus. Valters arī neslēpj to, ka patiesi manīts dažādās ārstniecības iestādes, turklāt tur viņu varēšot redzēt arī nākamjos gados- tik ilgi, cik būšu pasaulē.

Viņš arī aicina ikvienu regulāri pārbaudīt un rūpēties par savu veselību.

Avots: Žurnāls "Privātā dzīve"

Komentē 5

 
Anonīms
 

Vai tad tieshaam arii Valteriiti buus nokjeeris tas "atpakalj raapojoskais"? Izturiibu un veseliibu!

26.septembris 2017 Atbildēt

Valter ,man ir ilgstoša personīga pieredze - 17 gadi .Darbs bija saistīts ar kontaktēšanos ar cilvēkiem(tagad vecuma pensijā) .Izlēmu kolēģiem atklāt diagnozi un atļaut teikt visiem ,kuri interesējas.Tas bija pareizi darīts :visi zināja ,bet nebija ziņkāre, spriedelējumi u.t.t.Man veica operāciju ,ķīmijterapiju ,apstarošanu.Turpināju strādāt ,gāju uz kontrolēm ,izpildīju visus ārstu norādījumus.Nemeklēju palīdzību pie burvjiem un pesteļiem ,uzticējos tikai savam /saviem ārstiem.Protams ,audzēji ir atšķirīgi un rezultāti ir atšķirīgi.Ļoti liela nozīme ir paša pacienta nostājai :cīnīties ,ticēt veiksmei ,censties domāt pozitīvas domas "stiprās domas "kā es viņas dēvēju.TURIES,CĪNIES,UZTICIES ĀRSTIEM !

27.septembris 2017 Atbildēt

Zilais

29.septembris 2017 Atbildēt

Tev neviens neprasīja atzīties..

23.novembris 2017 Atbildēt

Izturību un veselību!

29.septembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:36

Jaunākās diskusijas