Veinberga paziņojusi, ka brauks prom no Latvijas, kurai esot sarūpējusi miljonu

Portāls nra.lv 21.sep 2017
 
LU
Pēc lokāla mēroga skandāla izcelšanās par Sandras Veinbergas komentāriem, kura kritizēja Kristapa Porziņģa apdrošināšanu, viņa paziņojusi, ka pametīs valsti.

Veinberga, kura pēdējās dienās saņēmusi asu kritikas vilni, satraukusies tik tāl, ka bažījas par savu dzīvību. ''Neriskēšu. Braucu prom,'' sociālajā tīklā Twitter paziņojusi žurnāliste.

Trešdienas vakara tvītam viņa nākamajā rītā sekojusi ar paziņojusi, kurā norāda, ka nemaz nav tik ''niecīga'' uz Porziņģa fona.

''Saskaitīju, ka es ar saviem uzņēmumiem gadu gada Latvijas valsts kasē nodokļos esmu iemaksājusi virs 1 miljonu eiro,'' raksta Veinberga. ''Es pati neesmu miljonāre, bet Latvijai miljonu esmu sarūpējusi.''

Žurnāliste, kura sapņojot, ka ''Latvija kļūst tikpat bagāta un toleranta kā Zviedrija'', joprojām paliek pie sava, ka valsts līdzekļus nebūtu jātērē uz Kristapu Porziņģi, kurš uz ''žurnālu vākiem lielās ar luksus auto''.

''Latviju par laimīgu zemi padarīs tūkstošiem uzņēmēju, medmāsu, zemnieku, kasieru, zinātnieku u.c., nevis viens talantīgs un bagāts sportists,'' spriež publiciste.

Visbeidzot, Veinberga paziņojusi, ka savu pārliecību turpinās mācīt studentiem Latvijā...

Komentē 35

 
Anonīms
 

Ļoti cienu šo žurnālisti. Visus Latvijas neatkarības gadus viņa ar tīru sirdsapziņu ir centusies, mums sabiedrībai, palīdzēt ar demokrātijas un taisnīguma izpausmi un jēgu. '

Žēl, ka taisnības dēļ jācieš žurnālistei, jo daudziem mūsu valsts funkcionāriem taisnīguma izpausmes gaužām nenozīmīgas un nevēlamas.

Jūs atbalstu arī viedoklī par Porziņģi. Vēlu veselību, veiksmi, būt tikpat taisnīgai un erudītai kā līdz šim!

Ceru, ka Latvijā šis vīsdegunisms reiz pazudīs un veidosies veselīgi domājoši politiķi, ierēdņi, funkcionāri un sabiedrība. Labais un gaišais lai uzvar!

21.septembris 2017 Atbildēt

Un radio NABA palīdzēja ar uzpirktu vērtējuma publicēšanu, aizvērt. Laimīgu taciņu uz IZRAĒLU!

23.septembris 2017 Atbildēt

gan izskatās, gan izklausās "dziļi piekususi" tante

21.septembris 2017 Atbildēt

saulainu ceļu - par vienu ārzemju "audzinātāju" būs mazāk

21.septembris 2017 Atbildēt

Ir divas izvēles: ārzemju vai padomistu. Citu nemaz nav. Haļavas izdalīšana miljonariem bez pozitīvā paš-lepnuma, nav nekas cits kā postpadomju simptoms, kas vēl spēcīgāk novērojams austrumu kaimiņzemē.

Ja esat gana gudrs, tad atklajiet kāpēc katram bērnam, kas nāk sportot, pirms izņemt sezonas licenci, ir pašam jānokārto sava apdrošināšana, bet miljonāram par viņa finansiālajiem pameriem jāsamaksā kādam citam. Pat ne par valsti vai kādu sponsoru runa, bet citam jāsamaksā par paša veselības apdrošināšanu, kuras apjoms tieša veida saistīts ar ienākumiem. M?

21.septembris 2017 Atbildēt

Novēlu Jums, Arni, kaut simto daļu paveikt no tā , ko Latvijai, un īpaši studentiem, devusi Sandra Veinberga. Un netēlojiet nezinīti !

21.septembris 2017 Atbildēt
Dainis Berzins > marija.gov.a

Nezinīšu tēlošana Latvijā tagad ir topā! Tiklīdz kaut ko nav izdevīgi saprast, tā uzreiz atskan - Bet es nesaprotu!

21.septembris 2017 Atbildēt
biedrs Dže > dainis.berzins

Neba velti vēl Repše teica Saeimā - ko nesaprotam, to svītrojam :D

21.septembris 2017 Atbildēt

Atbalstu Sandru, tik tiešām, kāpēc valstij jātērē līdzekļi viena jau tāpat dikti turīga tēviņa iesvīdußo padušu rumpja apdrošināšanai!!atradies te nacionālais lepnums, smiekli nāk. Sandra Veinberga ir 1000x vērtīgāka par kaut kādu nopļūtītu podriņķi

21.septembris 2017 Atbildēt

Vai Kristaps izvēlējās dalību valsts izlasē?Viņš kā karavīrs,pēc pirmā aicinājuma devās aizstāvēt savas valsts-Latvijas godu par to nesaņemot nekādu atalgojumu,un ne jau viņš bet līga kurā viņš startē pieprasija apdrošināšanu.Tas jau kļuvis par parastu parādību ka ar uzmanību sirgstošie žurnālisti- Lapsa,Liepnieks,nu jau arī Veinberga apzināti šķeļ sabiedrību,spēlējot praviešus.Man nu noteikti nav žēl no manas 1.grupas invalīda pensijas ieturētā nodokļa 7 santīmu ieskaitījums Kristapa apdrošināšanā.Tas prieks un gandarījums ko deva izlase un tās līderis man dod vairāk kā jebkuras zāles.Un lai nedod ka politikā būtu tādas veinbergas,nebūtu mums ne nacionālo izlašu,ne olimpisko spēļu dalībnieku,miljardi līdz šim ir zagti ,bet tikai tagad pravietei pamodās apziņa,uz brukt cilvēkam par labiem nodomiem ir ZEMISKI.

21.septembris 2017 Atbildēt
ingus > visvaldis

cepuri nost, vecīt!

21.septembris 2017 Atbildēt

Ja.jau.Jums.Robert.nav.citu.vardu,ko.lietot,tad.labak.butu.paklusejis.-Paradit.savu.mulkibu,-ta.nav.liela.maka.Sportistu.apdrosinasana.pastav.visa.pasaule,-un.Porzingis.ir.NBA.Nujorkas.kluba.zvaigzne.-Klubs.nosaka.summu.par.kadu.tiek.apdrosinats.vinu.ipasums,-bet.ne.jau.Porzingis.nosaka.savu.vertibu.-Apdrosinati.tiek.it.visi.sportisti,kas.parstav.Latvijas.izlases.-Tikai.nedz.hokejisti,futbolisti,bokseri,bobslejisti,kamaninu.brauceji...-neatklaj.summas,-ka.tas.noticis.saja.gadijuma.-Bet.Jusu.par.-''noplutitu.podrinki''.nicinatajs.Kristaps.Porzingis.-ir.Latvijas.lepnums.un.gods,-tapat.ka.tenisiste.Alona.Ostapenko,-hokejisti.Arturs.Irbe,-Helmuts.Balderis,-Sandis.Ozolins,basketbolisti.Juliaka.Semjonova,-Valdis.Valters,-vieglatlets.Janis.Lusis...-cits.jautajums,-ja.Jus.esat.sporta.nidejs,-tad.labak.paklusejat,-jo.medz.teikt,-ja.Dievs.kadu.grib.sodit,-vispirms.tas.vinam.atnem.pratu...

21.septembris 2017 Atbildēt

Kāds karavīrs, kas par murgu,karavīrs valsti nenoliek un nesaka, ka tā viņam nav vajadzīga

Karavīrs savu valsti, Dzimteni aizstāv.Porzinģis neaudzināts, augstprātīgs tipiņš, kuram ne vecāki,ne skola, neiemācīja, kas ir Dzimtene. Ja viņš ir Ņujorkas kluba zvaigzne, lai klubs, vai Ņujorka apmaksā.

22.septembris 2017 Atbildēt

Valdieties, man kauns par Jums,par tik stulbu rupjību! Kas Jums devis tiesības tik riebīgi apsaukāties!

22.septembris 2017 Atbildēt

Politikaa buutu jaabuut taadaam Sandraam nevis tiem nodoklu maksaataaju naudinas shkeerdeetaajiem.

21.septembris 2017 Atbildēt

Aprecējusies ar komjaunatnes funkceonāru Mašiņu mācijusies Maskavā un tā bez saistībām ar Padomiju nokļust Zviedrijā un tagad māca kā mums te dzīvot. Labāk profesore pastāsta par savu darbību tautiešu vidē un ar kādu uzdevumu darbojās Zvidrijā!

21.septembris 2017 Atbildēt

Arī jūs vada viena bestija - SKAUDĪBA!

21.septembris 2017 Atbildēt

Boikova kungs! Jūsu neinteliģence un meli ir graujoši! No kurienes tik patoloģiska agresija?

21.septembris 2017 Atbildēt

Nekad negribētu pie mums zviedru toleranci.Viņi ir ķerti.

21.septembris 2017 Atbildēt

Katram sava vieta. Sandra diemžēl nav pasaules līmeņa basketboliste, bet laba žurnāliste. Es kā cilvēks vispār nesaprotu cepšanos ap lielo sportu, bet pasaulē pieņemts citādi (un Latvija tak ļoooti grib būt sporta lielvalstu vidū). Porziņģis, ja kas, varēja tagad atdot apdrošināšanas naudu atpakaļ, ja tik bagāts un patriots.

21.septembris 2017 Atbildēt

Vai Kristaps pieprasīja apdrošināšanu,vai tomēr līga kurā viņš spēlē?Uz olimpiskajām spēlēm arī nebrauksim,tās arī par valsts naudu.

21.septembris 2017 Atbildēt

Nevis kritikas vilnis, bet gan nekulturāla bara nespēja pieņemt, respektēt, cienīt cita cilvēka viedokli,ja arī tas nesaskan ar paša domām! Sandra Veiberga atļāvās tikai pateikt, ka nepiekrīt tam, ka apdrošināšanas nauda tiek maksāta no budžeta! Palasot Bena Latkovska rakstīto, dzirdot TV ekrānā Sandras Veinbergas bijušā studenta Armanda Pučes pausto, kļūst baisi! Tiktāl ir degradējušās arī mūsu tā devētās publiskās personas...Tātad tikpat rupji viņi ir ar savām sievām, vīriem... Tātad, ja Tev nepatīk, tad var sist, kliegt, lamāt, saukt par kuci jebko, kas pagadās ceļā? Un arējā spozme ir tikai izkārtne! Latvijā ir jāizsludina morāles normu degradācijas ārkārtas stāvoklis! Ir sākusies cilvēku vajāšana, raganu medības? Basketa funkcionāri un līdzskrējēji kurinās sārtu? Latvijā valda tumsoņas un alkatība... Staļina deportācijas jau reiz iznīcināja inteliģenci! Tagad to izdara pašu tumsoņas....

21.septembris 2017 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu! Nesaprotu, ko Veinbergas k-dze pateica nepareizi.

21.septembris 2017 Atbildēt

Kāpēc uzbrukums basketbolam,nezinīšu apskaidrībai- VISI sporta veidi,visas izlases un dalība Olimpiskajās spēlēs tiek apmaksātas no budžeta,tā kā te saistībā ar Veinbergu nav inteleģences vajašana,bet gan pilsoņu vēršanās pret narcismu un pravieša lomas spēlēšanu,jeb īsi sakot uzmanības sindroma deficītu.

21.septembris 2017 Atbildēt
Dainis Berzins > visvaldis

Visvaldi! Jūs aizkaitina tas, ka jums atļauts izteikties tikai komentāru sadaļā? Un, jūsuprāt, tie, kam žurnālistika ir profesija ir narcisi, pravieši, kas sirgst ar uzmanības deficīta sindromu? No kurienes tik vulgarizēti stereotipiski priekšstati?

21.septembris 2017 Atbildēt

Samaksātais miljons nav garantija ka samaksāts ir viss...

Visu cieņu Porzingim!

Lēta mēles kulstīšana nekad nav bijusi cieņā.

21.septembris 2017 Atbildēt

Cerams tā liberastu padauza toleraste pazudīs uz visiem laikiem kopa ar savu sorosītu smaku . Sen jau kā nelasu viņas liberastiskās samazgas, Izcēlās ar to, ka viņas pilnmēness neotrockisma murgus nebija ļauts komentēt

21.septembris 2017 Atbildēt

Vai jūs pats saprptat, ko esat uzrakstījis? Vai esat trollis?

21.septembris 2017 Atbildēt
Jahnis Kalninysh > dainis.berzins

Izlasi vēlreiz , ja ar pirmo reizi neuztver-ja n eoliberalisms ir tas pats trockisms tikai jaunas skaņās, mērki tie paši vecie- internacionalismu nomainījis kulturmarksisms un multikulturalisms ar mantru par toleranci( kaut termins nacis no transplantoloģijas un pilnīga tolerance nozīmē organisma nāvi jo zaudējis spēju sevi aizsargāt), padomju cilvēka projektu aizstajis transhumanisms utt mantru par planveida ekonomiku nomainījusi mantra, ka tirgus visu sakārtos, ar dogmu par brīvo tirgu, kas daba nepastāv. Un Veinberga ir viena no aktīvakajam šis dogmatiskās ideologijas melulakstīgalām ar mūzīgo Zviedrijas piesaukšanu.

21.septembris 2017 Atbildēt
Dainis Berzins > jahnis.kalninysh

Bet kāpēc kļūstat rupjš? Man ir pilnīgi nepieņemams jūsu viedoklis, bet tāpēc jau es jūs nesaucu par padauzu! Jums šai sakarā ir kāda informācija, pierādījumi?

21.septembris 2017 Atbildēt

Sandrai taisniba.

21.septembris 2017 Atbildēt
KP

Manuprāt ļoti slikta žurnāliste. Raksta tikai par visu slikto un tīši tracina sabiedrību. Iespējams pēc zviedru saimnieka pavēles. Atveriet acis ka ir cilveki latvija kas ir pardevusies un ir kaitīgi latvijas labklājībai.

22.septembris 2017 Atbildēt

Par Porziņģa lietām nezinu, bet Veinbergai sen bija jālasās prom - toreiz kad viņa radio ēterā paziņoja, ka vajag saprast un iejusties ''nabaga nelaimīgā bēgļa ādā'' ar to domājot melno slepkavu, kurš Zviedrijā lielveikalā ar nazi nodūra sievieti, lai viņu nesūtītu atpakaļ uz dzimteni. Tas ir apbrīnojami, ka viņa TĀDĀ Zviedrijā jūtas drošāk.

23.septembris 2017 Atbildēt

Tur kādu jaunu "uzšāvēju" tantukam vajag. Dzīvei atgriezīsies krāsas un prieks...

24.septembris 2017 Atbildēt

Je suis Mme MILLARD MARYSE de nationalité FRANCE,VILLE LORRAINE étant à la recherche d'un marabout depuis plus de 3 mois, j'ai été beaucoup de fois dupée sur des site chez plusieurs marabout Mais chaque fois je me suis faire avoir par des faux marabout, et au finish je ne reçois rien comme satisfaction,Mais heureusement je suis tombé sur

Monsieur maître djakpata sorcier très puissant du bénin vraiment c'est un Homme simple et aimable qui m'a aider. Des féticheurs j'en ai rencontrer dans ma vie mais pas comme le féticheur Grand .Marabout Vodounon voyant sorcier très puissant du bénin qui a su me redonner un sens a ma vie et j'ai juste dépensé une somme de 522€. , j'avais une vie très misérable et très soucieux , qui a totalement changé ma vie. Aujourd'hui j'ai un bon travail, mon fiancé qui m'avait quitté est revenu, mes enfants sont devenus très brillants a l'école et ce qui m'a plus motivé chez lui, il a fait une porte monnaie magique à mon mari, je vous assure que depuis ce temps, on ne s'est plus peigné de l'argent, nous avons une vie très heureuse. je vous prie de prendre contact avec ce féticheur si vous voulez vraiment finir avec la pauvreté et tous sortes de problème. Voici ci dessous de quoi il est capable. Retour de l'être aimé/ Retour d'affection en trois jours/ Porte feuille magique/ -bague magique-/ Se rendre invisible / devenir star-/ gagner aux jeux de hasard-/parfum ou savon qui donne le montant voulue par jours/-BIC magique pour réussir a sont examen-/ -Avancement au bureau-/envoûtements -/ affaire, crise conjugale- /dés-envoûtement -/ protection contre les esprits maléfices/- protection contre les mauvais sorts /-chance au boulot évolution de poste au boulot / ,chance en amour / - chance partout / - la puissance sexuelle. abandon de l'alcool / .- prendre sont sperme après ou avant avoir enfanté pour se faire richesse./miroir magique/ -amulette contre accident /poudre amaigrissement

/devenir champion.Résultat très efficaces.Travail très rapide et double efficacité. voici son Contacté le pour tous vos problème

CONTACT:tel:+229 61824284

viber:+229 61824284

whatssap:+229 61824284

mail:maitrefade@hotmail.com

site web:maitrefade.wixsite.com/retour-affection

19.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:36

Jaunākās diskusijas