Šomasei sirds pilna: Skarbs viedoklis par policistu attieksmi pret pensionāri

Portāls nra.lv 9.sep 2017
 
Raitis Plauks/ F64 Photo Agency
Šonedēļ smagu pārdzīvojumu piedzīvojusi kāda 83 gadus veca pensionāre no Imantas, kura negodprātīgas kaimiņienes rīcības dēļ izlikta no mājām. Portāls "Kasjauns.lv" arī publicējis aculiecinieka uzņemtu video, kurā redzams, kā ar policijas iesaistīšanos risinājušies tās dienas notikumi. Pēc video apskates savs viedoklis par redzēto ir arī dziedātājai Lienei Šomasei.

Uzņemtajā video materiālā redzams, kā mājas iemītnieki un 83 gadus vecās sirmgalves aizstāvji iesaistās konfliktā ar likumsargiem, kuri tobrīd ieradušies notikuma vietā. Valsts policijas pārstāvji sarunā ar portālu "Kasjauns.lv" norādījuši, ka esot saņemtas sūdzības par policistu darbu, situācija tikšot izvērtēta. Tikmēr dziedātāja Liene Šomase vēlā piektdienas vakarā publicējusi savu viedokli par redzēto.

"Es savai meitai un saviem studentiem mācu,ka policija ir drošība, un ja ir kādas problēmas nebaidoties griezieties pie policijas vīriem. Noskatīties šo video...vai tiešām es dzīvoju 2017. gadā? Es varu uz daudz ko noskatīties no malas, bet šī situācija man atgādina 90tos," raksta dziedātāja.

"Vai morāle un cieņa ir pazudusi? Cilvēks mūsu valstī ir kas? Pensionāre šādi ir jāpazemo? Ir daudz pieklājīgāku veidu,lai ar mieru visu izrunātu. Agresija pret sievieti?"

Komentē 18

 
Anonīms
 

Un tā ir tiesiska valsts!!!??? Absurds !!!!

9.septembris 2017 Atbildēt

Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis, e-pasts: zemnieks@latnet.lv

9.septembris 2017 Atbildēt

Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis, e-pasts: zemnieks@latnet.lv

Tā ir LPSR pēc būtības!

9.septembris 2017 Atbildēt

Valsts varas vardarbība pret savu tautu, tās cilvēkiem ...un pilnīgi nekāda aizsardzība! Pilnīgi nekāda- nevienā sfērā!!!!!

9.septembris 2017 Atbildēt

Es gan sos laudis neaizstavu. Ka kaiminiene tika pie zemesgramatas, ka dabuja datus. Paraksti ari vajadzigi.Ja, un paraksti viltoti- pieradits. Nu tad ar to ari jasak. Kaut starptautiska tiesa. Nu, vismaz tagad uz starptautisko, nav ko blaustities un milicus kaitinat, kas dara savu darbu.

9.septembris 2017 Atbildēt

Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis, e-pasts: zemnieks@latnet.lv

Arnold, atceries teicienu : Zivs pūst no Galvas! Zagšana, krāpšana un laupīšana, tagad ir bisness un valdība to aiztāv, bet Ģenerālprokuratūra to piesedz!

Arnold , Lūdzu paraksties par Saeimas atsaukšanu!

9.septembris 2017 Atbildēt

Nu, tas pagrimums, kas notiek pasaulē, tai skaitā arī pie mums Latvijā diemžēl , bet ir likumsakarīgs, izejot no iepriekšpieņemtajiem lēmumiem un izvēlēto ceļu... pasaule grimst tumsā līdz ar to parādās emiskākās izpausmes formas... un šie ir tikai ziediņi, ja nesāksim katrs personīgi un kopumā kā tauta, sabiedrība, valsts, civilizācija mosties un pieaugt garīgi nevis dzīties aiz mantas un materiālā labuma primāri visam... Kāds jautās: Kas ir garīgā izaugsme kā to darīt? Tas ir atrgriezties pie Dieva visa Radītāja ieliktajiem likumiem un kārtības vai turpināsim slīkt savos mēslos līdz tie civilizāciju aprīs, process sācies un cilvēks pats ir izlaidis džinu no pudeles dzīdamies pēc sava... te nu esam...

9.septembris 2017 Atbildēt

Ēbrejtautas likumi ir novecojuši, tie neatbilst politiskajām aktualitēm. Tik mani senči nebija ēbreji, tiem neder iekarotaj taitu likumi.

Kāpēc kristietība tik nežēlīgi izrīkojās ar citiem Dieviem? Nav viena Dieva. Par Dieviem var saukt arī cilvēka klana eliti.

7.novembris 2017 Atbildēt

gribētu redzēt situāciju,likteņa ironiju-tiem pašiem bezsmadzeņu mentiem būtu jāizmet sava māte no mājas-pretīgi debilā lv!!!

9.septembris 2017 Atbildēt

nevis menti vainīgi, pildot savu darbu, bet kastroļgalvji, kuri ievēl alkatīgos vienotībniekus un tēvzemiešus. 2001.gadā mans vīrs kā elektriķis, visu dienu strādājot LDz, saņēma 147 Ls, bet LDz priekšnieks 10 000 eiro - LATVIJĀ! Ļoti daudz izmestu vecu cilvēku 90.gados, tikai šo sievieti ielikuši! Kaimiņa sievasmāte 90.gados stāsta, ka atnācis no darba nevar ēst, jo veca sieviete paņēmusi pauniņu uz jautājumu : "Kur iesiet?", atbildēja: "Kur acis rāda"! Dzīvoklis trūcīgs, bet viss tīrs. Jūs neredzat aizbraukušo skaitu?

10.septembris 2017 Atbildēt
sasha > marina.juzova

darbs kurš nes ļaunumu citiem nav jāpilda,un menti ir šī darba ķēdes galā,kuri fiziski izpilda šo ļaunumu un ir visvairāk vainīgi.

11.septembris 2017 Atbildēt

Šeit galvenā uzmanība vēršama tieši uz konkrēto poliču konkrētām darbībām pret veciem un neaizsargātiem cilvēkiem. Kā tur ir ar parakstu viltošanu un oficiālajām versijām, tas īstenībā paliek otrā plānā. Tiem pāris poličiem noteikti ir arī vārds un uzvārds, kas būtu publicējami.

Un vēl - lai nu kurš, bet Šomase jau nu gan varēja izmantot iespēju paklusēt par morāles tēmu !!!

9.septembris 2017 Atbildēt

Mēs dzīvojam mežonīgā valstī. Esmu pati par to pārliecinājusies.

9.septembris 2017 Atbildēt

Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis.

Pārslas kundze, vai esat parakstījusies par Saeimas atsaukšanu?

9.septembris 2017 Atbildēt

Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis, e-pasts: zemnieks@latnet.lv

Biedrība «VARU LATVIJAS TAUTAI» (VLT)

Reg. Nr. 40008239930; Daugavas iela 28, Mārupe, Mārupes nov,. LV-2167

Tālr.: 25883974; 26347783, fakss: 67379890; e-pasts: vlt@llk.lv

Bankas rekvizīti: VAS «Latvijas Pasts», konts: LV49LPNS0002103410981

Dārgie LATVIJAS VĒLĒTĀJI! Mūsu Valdība ņem kredītus un ceļ sev algas. Lai atdotu kredītus ir jāceļ nodokļi. Pašreiz kredītprocentos maksājam ap 5miljoni dienā! Tas ir ap 150 miljoni eiro mēnesī. Saeimas Deputātes un Deputāti ir aizmirsuši savu doto zvērastu. Mēs nerunāsim par to, ka Viņi nav kontrolējuši Latvijas Banku un Valdības atskaites nav apstiprinājuši. Neviena valsts drošība struktūra nav atbildējusi pēc būtības uz mūsu iesniegumiem, kur pazuda Bankas Baltijas īpašumi, zelta 100 latu monētas, miljoni tonnas kviešu Eģitē, izlietotā nauda E-programmā? Kāpēc nedarbojas Parakstu vākšanas sistēma (PVS)? Atbildīgo un naudas izlietotāju nav! Lai apturētu izšķērdību,ir jāmaina Saeima! Jā to nedarīsim, tad drīz varēsim mītiņot pie Saeimas, lai neceļ nodokli vienīgajam kreklam un apaviem!

Parakstīties var pagastā, pie notāra vai caur internetu portālā latvija.lv Par veikto parakstu, lūdzam mūs informēt, jo Parakstu Vākšanas sistēma (PVS) darbojas ar traucējumiem. Patiesā cieņā, Artūrs Malta. Valdes loceklis. Tālr.: 26347783

9.septembris 2017 Atbildēt

Te nu mēs esam dilemmas priekšā- ko darīt ar šādu video - atļaut filmēt vai nē tiesu izpildītāja darbības? Ja jau saeima vēl nav pieņēmusi lēmumu par Artusa Kaimiņa kameru, tad ko nu tauta var iesākt šādā situācijā? Tā nebūt nav nežēlīgākā no visām citām neuzfilmētajām. Izskatās, ka šoreiz situācijas kontrolētājs viennozīmīgi bija kameras turētājs. Vai tad tas nav burvīgi, ka valstī pastāv vēl ceturtā vara - mediju vara, kurai ir tā teikt tiesības "runāt, kad jāklusē un rādīt, kad jāslēpj"? Tikai viena lieta trūkst video ievietotājam - profesionāla žurnālista pieredze, lai izveidotu tādu rakstu sleju, kas pārliecinātu jebkuru advokātu, kurš ķertos pie lietas atrisināšanas un atceltu visus administratīvos sodus par pretošanos. Te nu ir redzama atšķirība starp politiķiem un tautu - administratīvā imunitāte, kura netiek piešķirta nevienam no tautas!

10.septembris 2017 Atbildēt

Es pat nevarèju to noskatìties,asaras birst...un saprotu ka śajá valstì vairs neko negribàs ...

11.septembris 2017 Atbildēt

Protams Latvija cilvēkiem visu pofig

11.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:43

Jaunākās diskusijas