Skandalozais brīvmācītājs skaidro, kāpēc nekad nepērk "veselīgu" maizi

Portāls nra.lv 18.aug 2017
 
Facebook
Brīvmācītājs Valters Korālis atklājis, ka neēd tās saucamās "veselīgās" maizes. Kāpēc?

''Vēlās vakarstundās daudzi lielie zemnieki īsi pirms kulšanas miglo laukus ar raundapu. Tā izdodas nonākt pie lielākas peļņas, ietaupot uz graudu kaltēšanu. Graudi kulšanas laikā ir sausāki. Toties raundapa sekas tik īsu laiku pirms novākšanas ir nenovēršamas,'' sociālajā tīklā raksta skandalozais brīvmācītājs.

Korālis norāda, ka Latvija ekoloģiski audzētu graudu faktiski neesot: ''Tas īpaši paliek uz graudu sēnalām, kuras graudus samaļo nošķiro nost un pēc tam tautai mēģina iebarot caur veikala plauktiem. Bez tam, Latvijā ir ļoti maz ceptuvju, kas strādā ar ekoloģiski izaudzētiem graudiem. Ja nu vienīgi mājražošanā.''

Augstāk redzama brīvmācītāja uzņemtā fotogrāfija ar aprakstīto procesu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kam tas vel nebija skaidrs??????Katru pavasari un vasaru redzu savam acim.

18.augusts 2017 Atbildēt

latviešu lauksaimnieku nomelnošana? Katram skaidrs, ka latvietim raundaps neskādē, tas sen pierādīts, vienalga tas ir maizē vai alū, jo neviens dzerot vai ēdot nav nomiris dēļ raundapa.

18.augusts 2017 Atbildēt

Skandalozajam un dzeltenajam nra gan vajadzētu precīzāk citēt manis teikto, nevis taisīt lētas sensācijas. Es nekad neesmu teicis vai rakstījis, ka Latvijā nebūtu ekoloģiski audzētu graudu. Runa gan ir tieši par graudu apvalkiem jeb klijām, kad graudu apņem un tiek apmiglots īsi pirms kulšanas. Un vēl nra vajadzētu būt lasītpratīgākiem, jo esmu ne tikai mācītājs, bet arī praktizējošs zemnieks, kurš pats audzē graudus ik gadus savā zemē bBEZ glifosāta apmiglošanas pirms kulšanas. Esat paši mazāk skandalozi un arī paši ieraudzīsit vairāk prieka gan turoties pie spalvas, gan pie karotes! :)

18.augusts 2017 Atbildēt

Vaina jau nav ieķš glifosa. Viena uir iekš negodīgiem uzņēmējiem.

Papuvei glifosam nav vainas.

18.augusts 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:57

Jaunākās diskusijas