Kombuļu Inesei jauns mīļotais; atkal ārzemnieks

Portāls nra.lv 8.aug
 
facebook.com/ Inese Saulīte
Inese Saulīte, kura plašākai publikai pazīstama kā Kombuļu Inese, ne reizi vien atklāti stāstījusi par savām likstām ar bijušajiem mīļotajiem. Bet nu izskatās, ka mūziķes sirdi kārtējo reizi iekarojis kāds ārzemnieks.
Žurnāls "Kas jauns" vēsta, ka Inesei ir jauns mīļotais no Itālijas. Abi iepazinušies pagājušā gada oktobrī. Tagad itālis Klaudio atlidojis ciemoties pie Ineses Latvijā un abi bauda kopīgu atpūtu.

Tiesa, itālis nav atbraucis tukšām rokām un Inesei sagādājis dārgas dāvanas. Mūziķei uzdāvināts gan jauns mobilais telefons, gan "Louis Vuitton" soma.

Sarunā ar "Kas jauns" Inese gan norāda, ka saldajiem vīriešu solījumiem viņa vairs neticot. Arī Klaudio solījumiem viņa ticēšot vien tad, kad viņš, aizbraucot uz Itāliju, piezvanīs un runās tieši to pašu, ko tagad.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Pāris gadus paslauks, kamēr Italiāno atjēgsies , ka tiek izmantots. bet Inese mašīna būs kā vorobejs po pustomu saraju!

8.augusts Atbildēt

Nu lai tik skatās uz ārzemniekiem(itāļiem,cik esmu dzirdējusi,nav visai liels xxx,vislielākie,bez afro,ir norvēģiem,somiem).Mūsu daiļavām paliks mūsu bāleliņi,kuri strādā UK.Man,ja kas,ir Louis Vuitton somiņa un jauns,visai labas cenas telefons:-)Un man nevajadzēja ārzemniekiem prasīt,pati sapelnīju.

9.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:54

Jaunākās diskusijas