Cinovskai "cepiens" par vienu pēc otra Jūrmalā notiekošajiem Krievijas festivāliem

Portāls nra.lv 1.aug 2017
 
Kaspars Krafts/f64
Televīzijas producente Žaklīna Cinovska sociālajos tīklos paudusi neapmierinātību ar Krievijas festivālu norisi Latvijas kūrortpilsētā.

''Kurš tur histēriski cepās un joprojām žēlojas, ka Jaunais vilnis vairs pie mums nafff... ajj ajj, kā mēs nabadziņi izdzīvosim tagad.... Slēdz kad gribi Krievijas uc.. TV kanālus 'fescivaļj za fesivaļjam v našei Jurmaļje," savā Facebook raksta Cinovska.

Tomēr patiesais producentes neapmierinātības avots ir filmu festivāls Jūras pērle.

"Man ir cits cepieniņš, kādā sakarā krievu filmu festivāls, ar mākslīgi, neveikli iepītām dažām mūsu filmām, Jūmalā ir ar latvisku nosaukumu Jūras pērle?," retoriski jautā Cinovska. "Citējot vienu savu Facebuka draugu, arī es meklēju saspraudīti un atrodu tikai mārutku."

Komentē 7

 
Anonīms
 
aha

ja\paši nejēdz organizēt, tad to dara krievi...

1.augusts 2017 Atbildēt

Es neesmu nacionāliste, tik pie mums ir pieņemts pēc priekšnesuma pasniegt kaut necilu puķi. Kauns organizētājiem, es saprotu, ka tie bija citas nacionalitātes.

1.augusts 2017 Atbildēt

Manai ģimenei vakardienas koncerts pat ļoti patika!!!Nesaprotu,kāpēc gan Cinovskas uzskats būtu tas patiesākais!?Taču beidziet reiz naidu sēt...

1.augusts 2017 Atbildēt

debla ej uzcep sev kaut ko un atnac te un vel reiz pacepies par neko

2.augusts 2017 Atbildēt

Lai taču rīko Jūrmalas pilsētai ienākums, un cilvēkiem darbs.

2.augusts 2017 Atbildēt

Smieklīgi :) :)

2.augusts 2017 Atbildēt

Cik zinams tur uzstaajaas dazadu tautibu parstavji un koncerts bija patikams un originals jo vienadi vienmer un visur tiem nav obligati ari jabut bet ja kadam kas nepatik- tad izvele skatities ir to pashu zinaa jo par gaumem ari medz strideties

4.augusts 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:20

Jaunākās diskusijas