Liene Greifāne publicē atklātu atbildi visiem nelabvēļiem

Portāls nra.lv 19.jūl
 
instagram.com/ Liene Greifāne
Dziedātāja Liene Greifāne, kura turpina mācības Maskavā un šobrīd devusies ilgi kārotā atpūtā uz ASV, sociālajā tīklā instagram publicējusi ierakstu, kas veltīts visiem nelabvēļiem, kuri aizrāda, ka viņa publicē bildes, kurās redzama vien bikini.

Dziedātāja, kura allaž rūpējusies, lai uz skatuves un ikdienā izskatītos nevainojumi, šajā vasarā publicējusi vairākas bildes, kurās redzama peldkostīmā.

Tiem nelabvēļiem, kuri Lienei aizrādījuši, ka divu bērnu mammai nepieklājas publicēt šādus foto, dziedātāja atbildējusi šādi: "Kā divu bērnu mamma, varu lepoties ar savu augumu. Un ja kādam šķiet, ka tāpēc, ka esmu māte nevaru likt bikini bildes vai vilkt krekliņus ar lielu dekoltē, tad tā nav mana problēm, bet jūsu. Es daudz strādāju, lai izskatītos labi un nekaunos to parādīt arī jums. Jūsu komplimenti mani iedvesmo trenēties un uzturēt sevi formā vēl vairāk. Tāpēc ķerat vēl vienu atkailināto basein bildi un, lai jums jauka vasara."

Komentē 2

 
Anonīms
 

Un ko tur

19.jūlijs Atbildēt

Un ko tur skaust? Par to ir japriecajas ka 2 bernu mamma izskatas tik labi :) Ir redzetas ari "drosmigakas"mammas kuru augums neizskatas tik labi,bet ari vinas nekaunas...

19.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:11

Jaunākās diskusijas