Vīrietis sajauc mājas un sievas mīļākā vietā nogalina svešinieku

Portāls nra.lv 10.dec 2017
 
F64
Bratskas (Krievija) iedzīvotājam piespriesti 12 gadi cietumā par nepazīstama vīrieša, kuru viņs sajauca ar savas sievas mīļāko, slepkavību.

Kā ziņo Padunskas rajona tiesa, 25 gadus vecs, agrāk sodīts Bratskas iedzīvotājs, izejot no brīvības atņemšanas vietas, nolēma nogalināt savu paziņu, ar kuru ilgu laiku konfliktējis.

Saskaņā ar vietējo mediju rīcībā esošo informāciju, paziņa esot bijis arī slepkavas sievas mīļākais.

Naktī vīrietis, būdams alkohola reibumā, paņēma nazi un devās uz sievas, ar kuru dzīvoja šķirti, māju, taču sajauca māju numurus.

"Viņam atvēra durvis vīrietis, kuram viņš iesita ar nazi pa krūškurvi un trāpija sirdī. Nogalināto viņš nav pazinis un nekad iepriekš nav redzējis. Slepkava, ieraugot, ka nogalinājis svešu cilvēku, aizgāja meklēt īsto pāridarītāju," teikts tiesas ziņojumā.

F64

Vēlāk cietusī pastāstījusi, ka nogalinātais ir viņas vīrs un ka slepkavu viņa nepazīst. Apsūdzetais paziņoja, ka, ja nebūtu lietojis alkoholiskos dzērienus, viņš neveiktu noziegumu.

Vīrietis atzīts par vainīgu un sodīts ar 12 gadiem cietumā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Vispār ,unikāls ,prātam neaptverams skaidrojums !....Apsūdzetais paziņoja, ka, ja nebūtu lietojis alkoholiskos dzērienus, viņš neveiktu noziegumu.

Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības ,jo dzērumā .....nozīmē ,,vainu pastiprinošus '' apstākļus ! Tad jau pie mums dzērāj šoferi ,droši var teikt ,ja būtu zinājis ,ka nedrīkst vadīt transporta līdzekli dzērumā ,tad nebūtu dzēris ......

10.decembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:20

Jaunākās diskusijas