Narkomāns nežēlīgi nogalina savu draudzeni un viņas māti intīma video dēļ

Portāls nra.lv 6.dec 2017
 
F64
Kā ziņo Krievijas policijas reģionālā pārvalde, Sočos notikusi nežēlīga dubultslepkavība - narkomāns nogalinājis savu draudzeni un viņas mammu. Šonedēļ Volgogradas iedzīvotājs stāsies tiesas priekšā.

Likumsargi izvirzījuši versiju, ka dažas dienas pirms nozieguma 31 gadus vecais vīrietis internetā iepazinies ar 38 gadus vecu sievieti. 2016. gada 14. novembrī apsūdzētais, atrodoties narkotisko vielu reibumā, devies ciemos pie jaunās paziņas, vēsta "5-tv.ru".

Sarunas laikā sieviete paziņoja, ka viņas rīcībā esot pornografiska rakstura video ar vīrieša dalību. Starp slepkavu un upuri sākās konflikts, kas beidzās traģiski. Vīrietis 74 reizes iesita sievietei ar nazi.

Mēģinot noslēpt izdarīto, apreibis vīrietis nogalināja savas draudzenes māti, nozaga tālruni un aizskrēja. Viņš tika aizturēts pēc piecām dienām. Aizdomās turamais uzreiz atzina savu vainu. Viņš drīz stāsies tiesas priekšā.

Vai sievietei tiešām bijis kāds intīms video, nav zināms.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Latviešu valodā neeksistē "iesita ar nazi"! Ar nazi iedur vai dur nevis sit. Latviski ar vārdu "sist" saprot triecienu ar trulu priekšmetu.

9.decembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas