Paveikta šausminoša rituālā slepkavība

Portāls nra.lv 21.nov 2017
 
Facebook/Дмитро Головін
Ukrainas policijas aizturējusi Turcijas pilsoņu grupu, kuri paveikuši rituāla slepkavību Odesas reģions Ovidiopoles rajonā.

Asinsstindzinošā nozieguma detaļas savā "Facebook" profilā atklājis reģiona policijas priekšnieks Dmitro Golovins.

"Vietā, kur gulēja līķis, bija uzzīmēta pentagramma, kabalistiskie simboli un zīmes, stāvēja sveces. Apkārt bija dažādi okultiskie priekšmeti, melna vista (nožņaugta ar rituālo cilpu un sadurta ar asmeni) un citas baisas lietas," pastāstīja Golovins.

Facebook/Дмитро Головін

Saskaņā ar policijas priekšnieka teikto, pat likumsargi ar lielu darba pieredzi bija šokēti, apskatot slepkavības vietu.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Vot, šī ir maģija, nevis kaut kāda pozitīvā domāšana. Tik vajadzēja visu veikt piesardzīgi. Menti to vien gaida, lai iebāztu cietumā citādākdomājošos. Viduslaiku baznīca un kristieši kolonizētājās zemēs izrīkojās vel sliktāk, bet viņus nez kāpēc nenosoda. Eh, varbūt Saeimu ir jāupurē labklājības vārdā?

21.novembris 2017 Atbildēt

kā man patīk šie ģīmja grāmatā sēdošie debīliķi...

vispirms ģīmja grāmatā amerikosu specdienesti Luganskā atrod 600 putlera tanku, bet dabā atrast nevar, tagad kaut kāds ukru kriminālpolicajs ģīmja grāmatā izpauž kriminālizmeklēšanas noslēpumus, par kuriem uzreiz no darba būtu atlaists, bet oficiālā informācijā nekā nav...

normāli domājošam cilvēkam jau sen skasidrs ka viss, kas saistīts ar ģīmja grāmatu ir tikpat ticams, kā amerikosu teiktais no ANO tribīnes...

22.novembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:16

Jaunākās diskusijas