Uz Latvijā ražotas kūkas iepakojuma atrastas dīvainas zīmes

Portāls nra.lv 10.nov 2017
 
TT NEWS AGENCY/SCANPIX
Uz kādas Latvijā ražotas kūkas pircēja atklājusi dīvainas zīmes. Sieviete apgalvo, ka tā ir rūnu formula, kura var radīt bīstamību, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Tiek ziņots, ka rūnas nav redzamas kūkas ārpusē. Raidījuma skatītāja ir pārliecināta, ka šādas rūnas var programmēt cilvēku arī pret viņa gribu un ka ražotājam obligāti būtu jānorāda par konditorejas izstrādājuma apstrādāšanu ar rūnu maģiju.

Ekrānšāviņš no Bez Tabu

Interesanti, ka pats kūku ražotājs nav zinājis par zīmju izmantošanu.

"Iepakojuma ražotāju par šo situāciju esam informējuši un gadījumā, ja izvērsīsies plašāka diskusija, informēsim šā uzņēmuma pārstāvjus par viņu preču zīmes interpretāciju," teikts sižetā.

Vecās Ģertrūdes un Bolderājas draudzes mācītājs Oskars Smoļaks brīdina skatītājus: "Cilvēki nenovērtē spēka zīmju vai formulu bīstamību, jo, tās izmantojot, atver durvis uz dēmonisko pasauli, no kuras grūti izkļūt. Maldīgi domā, ka, izmantojot maģiskas zīmes vai burvestības, mainīs apstākļus un ietekmēs situācijas, bet patiesībā tas pavēršas nevis pret situācijām un apstākļiem, bet pret pašu. Rezultātā cilvēkiem grūti saprast, kāpēc viņu dzīvē, pēkšņi sāk notikt negatīvas lietas."

Avots: Skaties.lv

Komentē 10

 
Anonīms
 

Oskars Smoļaks melo, dēmoniskās pasaules nav kā tādas, tā ir kristiešu pasaka, lai iebaidītu. Un Oskars Smoļaks ir māņticīgs tumsoņa.

10.novembris 2017 Atbildēt

osi tev kirdik :)

10.novembris 2017 Atbildēt

Kristietība ir vergu un kalpu reliģija, tāpēc ateisms ir labāks. Kristietība nospiež cilvēka pašcieņu un pašlepnumu uz ceļiem, tā vel iedzen cilvēku vainas un nepilnības kompleksos. Kristietības dēļ cilvēks zaudē cieņu un sāk kaunēties no tā kā ir cilvēks. Un viņu sadistiskā pasaules koncepcija mani besī! Kā arī "grēka" jēdziens. Grēka nav. To ko tautā sauc par grēku ir attiešana no socialajām normām un ierastajiem uzvedības modeļiem. Dažās sabiedrībās viduslaikos pat zinātne skaitijās grēks, jo pārējie bija lumpāni un viņiem nepatika gudri cilvēki, kas ir citādāki!!! Baznīca ir vainīga feodālajā sistēmā. Viņa ir vainīga latviešu verga gēnos, jo tieši kristiešu misionāri veica šo vergu selekciju! Un brīvprātīgi šo ticību latvietis nepieņēma!

10.novembris 2017 Atbildēt

Čau! Es esmu Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš, esmu Baltu Dievu jaunā paaudze!!! Tagad Skolniecinš padiskutēs par reinkarnāciju. Bībele ir bezjēdzīga, tā ir ēbreju tautas pasaku grāmata. Nevajag pasaku grāmatu iekļaut pasaules centrā. Kristīgie pasaku stāstītāji ir nolikvidējuši baltu pamatkultūru, to nedrīkst piedod. Ja es tikšu Saeimā, es centīšos kristietību aizliegt ar likumu. Viņi ir daudz sūdus latvju zemei izdarijuši. Pietiek! Lumpānisms, vergturība, apokalipe – tas viss ir kristietība. Viņi māk biedēt, viņi ir līdz ideālam izkopuši pātagas un medusrauša taktiku. Vienlīdzīgā pasaulē baznīcēni ir lieki feodālisma rudimenti, nekāda monoteisma. Ateisms. Un pasauli pakluso pārvaldīs magi, t.i., cilvēki, nevis citas infernālas sugas. Man nepatīk, ka reliģijas pazemo cilvēkus. Cilvēks ir pasaules centrs, dzīvība ir nejaušība. Mēs esam bioloģiska nejaušība, vienotā idēāla pasaulē nav, ir tikai dažādas izdzīvošanas taktikas. Labā un ļaunā nav, šos jēdzienus ir ieviesis cilvēks. Nedzīvajā pasaulē nav ne labā, ne ļaunā. Nav ne gaismas, ne tumsas. Visa pasaule ir neitrāla. Cieņā, Tavs Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

10.novembris 2017 Atbildēt

saucējs tuksnesī :)

10.novembris 2017 Atbildēt

Ēdu šo kūku svētkos. Nau ietekmes ne uz ģimeni ne uz pašu. Tagad uzmanīsos

10.novembris 2017 Atbildēt

Ja reiz raksti,tad varbūtt ir ietekme?

10.novembris 2017 Atbildēt

kūkas pašas par sevi nav veselīgas , tepatd Rūnu formulu nevajag ,lai paredzētu,kas notiks ar kūku ēdajiem :)

11.novembris 2017 Atbildēt

Tās rūnas jāliek uz kūkas ar krēmu, būs arī ēdamas. Saprogrammēs zarnu traktu mazāk bezdēt, kas latviešiem būtu īpaši derīgi.

11.novembris 2017 Atbildēt

pasmieties jau ir labi bet patiesība nav saprotama,, rūnas un kas tur vēl tāpat kā uz naudas,, dolāri,, un citām naudām tas darbojas .. ja par naudu iet runa tad diez vai kāds iebildīs ..

11.novembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:19

Jaunākās diskusijas