Nesagaidot Latvijā uzņemtā šova pirmizrādi, mirusi viena no tā dalībniecēm

Portāls nra.lv 22.okt
 
Ekrānšāviņš no "STV Pirmā!" video
Ceturtdienas vakarā kanālā "STV Pirmā" savu pirmizrādi piedzīvoja šovs "Caur ērkšķiem uz...", kurš stāsta par desmit dāmām, kuras dzīves līkloči nav žēlojuši. Kā raidījuma veidotāji informēja šova pirmajā sērijā, tad diemžēl viena no šova varonēm tā pirmizrādi nesagaidīja.

Kā vēsta informācija "STV Pirmā!" mājaslapā ievietotā informācija, tad šova laikā tiks skaidrots, vai dzīvē daudz ko pārdzīvojušo dāmu spēkos būs sākt jaunu dzīvi un īstenot sapņus.

"Ceļš uz zvaigznēm ved caur ērkšķiem: viņām būs jāmācās mīlēt sevi, piekāpties un sadzīvot, jāapgūst jaunas prasmes un, kas pats svarīgākais- jānotic pārmaiņām," norāda šova veidotāji.

Jau pirmajā sērijā skatītājiem bija iespēja iepazīt vienu no tā dalībniecēm, 31 gadu veco Deiviju. Sieviete neslēpa, ka lieto narkotikas, nodarbojas ar prostitūciju. Sieviete teju 17 gadus lietojusi heroīnu. Lai arī pirmajā sērijā bija redzams, ka Deivija ir apņēmības pilna mainīt savu dzīvi, vairākas nedēļas pēc šova beigām viņa mira no narkotiku pārdozēšanas.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Superīgs "šovs", kura sākumā ar atkarīgajiem(ām) saskandina glazi alkohola :D

22.oktobris Atbildēt

Ja skatījāties šovu tur bija minēts ka tas bija bezalkaholiskais šampānitis!!!!

22.oktobris Atbildēt
Imants Vingolds > edite.ose

Atkarīgajam "plostu" var palaist arī bezalkoholiskais alus! Traģiski, ka Latvijā rullē agresīvā nekompetence!

22.oktobris Atbildēt

Nez kā sintija tur tika? Viņa tak ir zagle

22.oktobris Atbildēt

Bēdīgi !

22.oktobris Atbildēt

Bēdīgi, ka tā !

22.oktobris Atbildēt

JUMS tur LV labi, varat skatīties Latvijas TV. Ārzemes strādājošajiem latviešiem par skatīšanos jāmaksā bargu naudu, jo pa velti latvieši taču neies rādīt pat panorāmu. Autortiesības, saproties. Tādēļ skatamies krievu šovus un pamazām nospļaujamies uz Latvijas TV.

22.oktobris Atbildēt

Maija, vari spļaut vai nespļaut, bet Latvijā jau daudzus gadus TV ir maksas...

22.oktobris Atbildēt

Ja jau te raksti, tad kālab neskaties Latvijas televīziju visus iespējamos kanālus i-netā? Kā es to daru, jo sākot ar 18 eiro mēnesī par TV es arī nevaru samaksāt.... galvenokārt tāpēc, ka dzīvoju visur, bet vienā adresē ir viens pieslēgums....

22.oktobris Atbildēt

Pilnīgi piekrītu!- manuprāt, šovi, tas ir pēdējais ko skatīt Ltv!

23.oktobris Atbildēt

Tā nav taisnība skatos Latvijas TV un tas maksā uz pusgadu 36EUR Ja tā ir liela nauda. Tad jā.VAR NOSPĻAUTIES. ...KAUNS JA TO SAKA LATVIETE

23.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:07

Jaunākās diskusijas