Lūdz palīdzēt ar pārtikas sagādi; cilvēkiem jāiztiek ar 80 eiro mēnesī

Portāls nra.lv 20.okt 2017
 
F64
Jelgavas Invalīdu biedrība lūdz līdzcilvēku atbalstu, lai varētu nokomplektēt pārtikas pakas tiem biedriem, kuri spiesti dzīvot teju pusbadā, raksta jelgavniekiem.lv

«Biedrībā ir arī 120 pirmās grupas invalīdi, kuriem nepieciešama īpaša palīdzība,» uzsver invalīdu biedrības valdes priekšsēdētājs Laimonis Dzērvāns.

Šobrīd biedrība saņēmusi labu cilvēku ziedotus miltus un zirņus, taču diemžēl ar to nepietiek, lai sniegtu pilnvērtīgu atbalstu biedriem, starp kuriem ir pat tādi, kuri mēnesī spiesti iztikt ar 80 eiro. Jāpiebilst, ka Latvijas likumdošana ļauj saņemt tikai vienu pensijas veidu - invaliditātes vai vecuma, tādējādi reti kuram no šiem cilvēkiem ienākumi ir virs 200 eiro.

Savu atbalstu variet sniegt, ziedojot ar norādi «pārtikas pakām» (biedrībai jau vairāk kā desmit gadu ir arī sabiedriskā labuma statuss, kas ļauj saņemt būtiskas nodokļu atlaides gan privātpersonām, gan uzņēmumiem):

Jelgavas Invalīdu biedrība
Reģ.nr. 40008062827
Stacijas iela 13, Jelgava
Bankas konts: LV16UNLA0008000700003

Tāpat var atbalstīt, sagādājot ilgi glabājamus pārtikas produktus - cukuru, makaronus, rīsus, griķus, eļļu utt.

Avots: jelgavniekiem.lv

Komentē 11

 
Anonīms
 

Kāpēc līdzcilvēku,vienmēr līdzcilvēku?Kāpēc ne Saemas atbalsts?80 euro,tas ir nedēļas iztikai!Kur mēs dzīvojam?MURGS!

20.oktobris 2017 Atbildēt

cukuru.. tad uzreiz rakstiet kaadas firmas konfektes vajag utt.. mees (ne invaliidi)dzeram teeju bez cukura!

20.oktobris 2017 Atbildēt

Vai tad te tika nosaukts kādas firmas cukuram jābūt?

20.oktobris 2017 Atbildēt

Neērti nepaliek kritizējot cukura lietošanu cilvēkiem ar invaliditāti?!

21.oktobris 2017 Atbildēt

Piekrītu, palīdzu jau cilvēkam, kurš budžeta trūkuma dēļ izlaists dažus gadus atpakaļ no slēgta tipa pansionāta un viņš saka, ka viņam pensija ir 40 euro. Tas ir saprotams, ka psihiski slims cilvēks, kurš bijis slēgta tipa pansionātā strādāt var ne pārāk.

20.oktobris 2017 Atbildēt

Invalīdi kuri nevar strādat ir netikai psihiski slimie, slimību ir daudz un dažādas kādēl cilvēks paliek ar invalīda pensiju, no kuras ir maksājami komunālie maksājumi, iegādājama pārtika un pats galvenais šiem cilvēkiem vajadzīgas zāles tieši tāpat kā maize, lai varētu dzīvot, bez tā ir vajadzīgi ārstu apmeklējumi un dazādi izmeklējumi. Ne visiem invalīdiem ir piešķirta grupa uz mūžu, kaut gan zināms ka veselība nekad neuzlabosies grupa tiek pārskatīta katru gadu un tiek piešķirta 3.grupa kur cilvēkiem ir arī mazākas pensijas par 80,- eiro. 3. grupas invalīdiem nav nekādu atvieglojumu.

20.oktobris 2017 Atbildēt

Starp citu, Saemā diemžēl neviens invalīdus nedzird :(

20.oktobris 2017 Atbildēt

Man ir 61 gads. stāžs 30+ gadi. Bet protams ka brīvās Latvijas laikā visur oficiāli maksāja tikai minimālo algu.Es varēju nepiekrist un nestrādāt vispār. Es strādāju. Un mana pensija būs 80 eiro.

20.oktobris 2017 Atbildēt

Butu jadoma valdibai par tadam niecigam pensijam nevis japieliek sev tikai algas .Un vispar valdibai nosplauties kas cies badu vai ka cilveki dzivo

20.oktobris 2017 Atbildēt

Invalīdiem -Vējonim, Kučinskim un 100 gudrajiem ir jānosaka algas 80 eiro apmērā! Un lai dzīvo!

21.oktobris 2017 Atbildēt

TAGAD 3 GRUPA VAIRS NAV, AR TO VAROT STRADAT, PASTAV TIKAI 1 UN 2 GRUPA, BET BIJA GADIJUMS KUR VIRIETIM BEZ KAJAS GRUPU NEDEVA. AR KAJAM NESTRADAJOT, DARBAM VAJAGOT TIKAI ROKAS

22.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:58

Jaunākās diskusijas