Atklājas šokējoša statistika par Latvijas iedzīvotāju sānsoļiem attiecībās

Portāls nra.lv 16.okt 2017
 
Ilustratīvs attēls
Krietni vairāk kā puse Latvijas iedzīvotāju attiecībās ir piedzīvojuši partnera sānsoli - šādu satraucošu faktu atklāj nesen veiktā aptauja.
66% aptaujas dalībnieku atbildēja, ka partneri viņus ir piekrāpuši, stājoties seksuālos kontaktos ar citām personām, bet 46% respondentu godīgi atzina, ka arī paši ir spēruši sānsoli.

Atbildot uz jautājumu par iespējamo krāpšanās iemeslu, vairākums (35%) minēja, ka ir zudusi interese par partneri, bet apmēram ceturtdaļa respondentu secināja, ka partneriem ir vājš raksturs.

Iepazīšanās portāla Flirts.lv pārstāvis Kaspars Antess domā, ka šīs aptaujas dati ir visnotaļ šokējoši. “Šī statistika atspoguļo to Latvijas iedzīvotāju atbildes, kuri jau ir konstatējuši partnera krāpšanās faktu, taču jāņem vērā, ka ir mīlnieki, kuri vēl nav pieķerti vai arī nekad netiks pieķerti. Tāpēc, domājams, šo piekrāpto partneru skaits varētu būt pat lielāks,” spriež Antess. “Likumsakarība ir redzama aptaujas dalībnieku atbildēs par krāpšanās iemesliem - ja ir zudusi interese par partneri un tādēļ ir sperts sānsolis, tas nozīmē vien to, ka pāra attiecībās ir zudusi atklātība. Attiecībās ir arī jārunā, diemžēl ar sajūtām vien nepietiek.”

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:05

Jaunākās diskusijas