Vidzemes leģendārajai diedelētājai piedāvā darbu, bet viņa "par kapeikām" nestrādāšot

Portāls nra.lv 13.okt 2017
 
Ekrānšāviņš/Facebook
Jau iepriekš iedzīvotāji soctīklos dalījušies ar brīdinājumiem neuzķerties uz jaunas sievietes stāstiem par viņas dzīvi, lai izdiedelētu naudu. Tagad viņa satikta Straupē, kur sievietei piedāvāts darbs, taču jebkura summa viņai ir tikai "kapeikas".

"Straupē šodien satikām Vidzemes leģendāro diedelētāju. Nu "fantastiska" sieviete, kādus tik pekstiņus nestāstīja.

Naudu nedevām, piedāvājām darbu - vispirms 7 eiro par auto virsbūves nomazgāšanu. Atbilde bija, ka neiešot par grašiem strādāt. Tad piedāvājām, lai lasa ābolus, ka nopirksim vairākas tonnas. Ābolus negribot lasīt, esot grūti un kapeikas esot. (Pati nesen lasīju, pa stundu 10eur var nopelnīt.) Kas nu kuram kapeikas...

Pēc tam sekoja labākais. Teicām, ka mēs strādājam nepaguruši, lai nopelnītu, bet viņa vesels cilvēks strādāt neiet. Atbilde - nav ko man te pi** mozgus bez jēgas. Cik jauki!

Beigās izdomājām, ka jānofočējas ar "leğendu". Piedāvājam samaksāt 0,50 eiro. Tas esot par maz par bildi ar viņu, vismaz 1 eiro, jo viņa jau esot slavena visā facebook. Ok, iedevām 1 eiro. Un jā, viņa atļāva bildi publicēt.

Cilvēki mīļie, neuzķerieties viņas stāstiem par grūto dzīvi - fantastikas filmas atpūšas blakus viņas stāstam. Un esiet gatavi, ka atteikuma gadījumā jūs nories visādos necenzētos vārdos" brīdina Solvita.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Vai Ja man vai manai meitai piedāvātu kāds lasīt ābolus mēs būtu priecīgi !

Darbs un nauda ko vēl vaig ! Ja nu ir kaut kur pierīgā tāda vieta būtu priecīgi !

13.oktobris 2017 Atbildēt

kur tad dzīvo ar meitu ?

13.oktobris 2017 Atbildēt

tieši tā, malcis! 1000 - 1200 eur var sākt domāt, ja nē tad labāk mājās sēdēt! degviela jālej ~25 eur nedēļā, pusdienas 3 eur, smēķi 3 eur, tad jau kopā man sanāk piemakāt ja kādam strādāju! :D ejam taču uz darbu lej nopelnītu, nevis lai cīsiņus ēstu

14.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:09

Jaunākās diskusijas