TĪMEKLĪ: Kas tautai sakāms par tiesību atņemšanu Porziņģim?

Portāls nra.lv 26.sep 2017
 
Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency
Vēlā pirmdienas vakarā tika publicēta ziņa, ka par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu no autovadītāja tiesībām Latvijā nācies šķirties NBA basketbolistam Kristapam Porziņģim. Kamēr mediji turpina skaidrot, kur tad tā traucies basketbolists, tikmēr komentētāji mikroblogošanas vietnē twitter spriež par basketbolista pārkāpumu.

"Delfi izklaide" otrdien vēsta, ka tās rīcībā esošā informācija liecina, ka pārkāpuma brīdī Kristaps traucies ar ātrumu 170km/h. Tiesa, pagaidām neviens no viņa ģimenes pārstāvjiem šo situāciju nav komentējis. Tikmēr twitter lietotāji spriež un izsaka viedokli par notikušo.

Piemēram, teātra kritiķe Silvija Radzobe norādījusi, ka traukšanās ar šādu ātrumu apdraud gan sevi, gan citus.

Tikmēr kāds cits lietotājs ironizējis, ka basketbolists steidzis glābt Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.
Vēl kāda cita twitter lietotāja piebildusi, ka par šādu pārkāpumu viennozīmīgi ikvienam pienākas sods.
Kāds cits ironizējis, ka šeit, iespējams, jādibina parlamentārās izmeklēšanas komisija.
Tikmēr kādam citam šķitis, ka, iespējams, kārtējo komentāru par notikušo uzrakstīs arī publiciste Sandra Veinberga.
Vēl kādas cits iebildis, ka viņš ir pret to, ka policija par nodokļu maksātāju naudu tvarsta Porziņģi.

Komentē 5

 
Anonīms
 

to Reinis Poznaks - Var padomat,ka pie mums ir Donbass,Afrika vai kada tur mafijas apsesta pilseta,kur pilnas ielas ar likiem-''Es piemēram esmu pret...-'',''...cilvēkus uz ielām slepkavo...''Interesanti,cik daudz naudas nodoklos tu pats vispar esi samaksajis,ka ta cepies-''...par manu nodokļu naudu ...''.Liekas,ka dikti liela mute,bet ar tiem darbiem sedi aizkrasne jeb ari pats esi no parkapejiem...Ha-ha-ha!!!

26.septembris 2017 Atbildēt

Likums visiem viens, tu esi podriņķis pai porziņģis

27.septembris 2017 Atbildēt

Vai tad likumus neviens nekad nav lasījis? Transportlīdzekļa tiesības var atņemt vienīgi tiesa un parasti tiesa atņem tiesības par braukšanu alkohola reibumā vai avārijas gadījumā, kad vainīgais izraisot avāriju ,nodarījis kaitējumu citiem pilsoņiem vai valstij, vēl jo vairāk- bijis reibumā un pārsniedzis ātrumu. Var būt pēdējā laikā likums ir variēts, bet pavisam nesen par ātruma pārsniegšanu bija jāmaksā sod\s tik lielā mērā, par cik esi ātrumu pārsniedzis. Būs jāpalasa Ceļu satiksmes noteikumi. Ieteicu visiem tos palasīt, pirms komentējat!

27.septembris 2017 Atbildēt

Palasi gan CSN , jo jau ilgāku laiku kā ir mainījusies sodu sistēma par ātruma pārsniegšanu. Ja ātrums ir pārsniegs par vairāk kā 50km nekā atļauts, tad tiek atņemta autovadītaja apliecība uz 3 mēnešiem , bet ja pārkāpums ir virs 60km tad uz 6 mēnešiem. un tam visam vēl klāt nāk soda punkti, kas viņam jau bija uzkrājušies no iepriekšējiem pārkāpumiem par ātrumu.

28.septembris 2017 Atbildēt

www.saeima.lv/lv/par-saeimu...a-parsniegsanu

Viss saprotami izskaidrots! INFO par ātruma pārsniegšanu un piemērojamiem sodiem

28.septembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:45

Jaunākās diskusijas