Veiksminieks no Latvijas pastāsta, kā tērēs milzīgo laimestu

Portāls nra.lv 21.sep 2017
 
Xinhua/Sipa USA/SCANPIX
Loterijas Vikinglotto 20.septembra izlozē Latvijā tika uzminēti 6 skaitļi un laimēti 273 520,30 eiro. Šajā izlozē sešus skaitļus izdevās uzminēt diviem veiksminiekiem - vienam no Latvijas, vienam - no Islandes.
Šorīt Latvijas Loto noformēt savu laimestu bija ieradies laimētājs - ap 40 gadu vecs rīdzinieks, kurš lūdza saglabāt pilnīgu viņa anonimitāti. "Nevienam neesmu stāstījis par laimestu un tuvākajā laikā neplānoju to darīt. Vispirms nokārtošu kredītsaistības par dzīvokli un automašīnu. Pēc tam izdomāšu, kā investēt, lai nauda vairotu naudu," viņš saka, "un tad, kad viss būs sakārtots, tad tuviniekiem pastāstīšu par loterijas laimestu."

Xinhua/Sipa USA/SCANPIX

Viņš atklāj, ka ir darba ņēmējs tranzīta nozares uzņēmumā. Par labajām ziņām uzzināja vakar vakarā, kad ierasti aplūkoja loterijas rezultātus. "Es biju atzīmējis sev svarīgos skaitļus - 6; 13; 23; 27; 37 un 46. Atklāti sakot, iekšēji biju gatavs lielam laimestam. Pirms apmēram 15 gadiem man ļoti veicās visā, ko pasāku, bet pēc tam gadiem ilgi neveicās. Sāku jau uztraukties, kāpēc tā. Bet, ja tic, tad tomēr laime atnāk atpakaļ," viņš saka. "Es jau sen pieņēmu, ka būšu miljonārs - ar loterijas vai darba palīdzību, nezinu, bet pie sava miljona es tikšu," viņš saka.

Darbs viņam patīk, no tā neatteiksies. Gribētos uzsākt arī savu biznesu - vai nu veikalu, vai ar automašīnām saistītu rūpalu. "Tagad gan laikam paņemšu īsu atvaļinājumu. Atpūtīšos, gribas kaut kur aizceļot."

Komentē 1

 
Anonīms
 

smiekligs, tads tipisks mietpilsonisks piegajiens, uzreiz anominitati, nokartos kreditsaistibas, un nauda vairos naudu :D:D:D pirmkart tada nauda kopuma isti neko neatnesi, ja samaksas kreditus, tad veljovairak neatnesi sjo bus mazak.....luk, tipisks mietpilsonis. NEvar braukt ar auto ko nevari atlauties, ja janjem kredita, bet ja panemi tad maksa ik menesi un maksimali investe jebkadas darbibas kas var atnest pelnju, investejot 250 000 bus pelnja ar kuru nomaksat i kreditu i nopelnit, bet investejot 150 000 kad par maju un auto nebu jamaksa jau var nebut tik liela pelnja un vispar jau tikai riskanti pasakumi nes pelnju un apjomigi darijumi. Tava gadijuma nomaksa kas ir, un piepildi mietpilsonja sapni - noperc 2 dzivokļus vel vai pat 3 un iznoma.... :D:D:D vot arī pietiks vecumdienmam pensijas vietā būs ires naudas....

26.septembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:45

Jaunākās diskusijas