Aicina latviešus savās mājās uzņemt bēgļus

Portāls nra.lv 21.sep 2017
 
Reuters / Scanpix
21. septembrī kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” uzsāk jaunu iniciatīvu "Viss sākas ar mājām”. Tās mērķis – ar sabiedrības atbalstu nodrošināt bēgļu ģimenēm Latvijā ar mājvietu pirmajos 6 -12 mēnešos pēc bēgļa statusa saņemšanas.
Kā norāda kustības veidotājs Egils Grasmanis: "Sarežģītā dzīvesvietas atrašana veicina to, ka bēgļi Latvijā nevar uzsākt patstāvīgu dzīvi. Palīdzot ar resursiem - gan ziedojumiem, gan reālas dzīves telpas piedāvājumiem, dosim iespēju tiem, kuriem tā tik ļoti nepieciešama."

"Gribu palīdzēt bēgļiem" pēdējo divu gadu laikā ir palīdzējusi ar dzīvesvietas meklējumiem vairākām bēgļu ģimenēm un saskārusies ar dažādiem izaicinājumiem, piemēram, dzīvokļu īres izmaksas ir lielas salīdzinot ar bēgļu pabalstu, jau ievākšanās brīdī ir nepieciešamas mēbeles, trauki, gultasveļa. Tāpēc ar jauno iniciatīvu vēlamies nodrošināt vairākas mājvietas, kurās par nelielu samaksu varēs apmesties bēgļu ģimenes. Tas būs nozīmīgs solis tālākā integrācijā Latvijas sabiedrībā, veidojot bēgļiem iespēju Latvijā veidot savas uz mājas.

"Gribu palīdzēt bēgļiem” pieredze liecina, ka cilvēku atbalsts patiešām var kalpot kā atspēriena punkts bēgļiem un patvēruma meklētājiem, mainīt priekšstatus un palīdzēt atrisināt sarežģītas situācijas. Līdz šim "Gribu palīdzēt bēgļiem" saņemto atbalstu galvenokārt ir ieguldījusi pārtikas izdevumiem bēgļiem, socializēšanās pasākumiem un medicīnas pakalpojumiem.

Ar iniciatīvu kustības pārstāvji iepazīstināja akcijā "Give a Home", kas ar 300 koncertiem bēgļu atbalstam norisinās 20. septembrī vienlaikus 60 valstīs, tajā skaitā Latvijā. Rīgas koncertā, ko organizē Sofar Sounds Riga piedalījās pašmāju mūziķu apvienības The Sound Poets, Instrumenti un Mesa. Koncerta ierakstu var skatīt šeit.

Vairāk uzzināt par iniciatīvu un tajā iesaistīties aicinām, apmeklējot mājaslapu gribupalidzetbegliem.lv. "Gribu palīdzēt bēgļiem" ziedojumu konts: LV24HABA0551041611130. Norāde - Viss sākas ar mājām.

Komentē 21

 
Anonīms
 

Tas kāds joks? Kārtīgs latvietis pat Tezē svētceļiniekus negrib izmitināt. :) Pie tam ja runa ir par bēgļiem (t.i. patvēruma meklētājiem, kuriem piešķirts bēgļa statuss, jo dzimtenē tos gaida vajāšanas vai nāve), tad ir plaši finansēta ES programma, integrācijas centri un palīdzības dienesti. Pie tam Latvija no ES jau bēgļu integrācijai saņēmusi vairākus desmitus miljonu eur, kaut te bēgļus uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt (t.i. "Gribu palīdzēt bēgļiem" atliek noīrēt vienu 5 istabu dzīvokli, lai tajā satilptu visi bēgļi Latvijā). :)

21.septembris 2017 Atbildēt

Tezē svētceļniekus grib izmitināt, ja ir kur!

21.septembris 2017 Atbildēt

Palīdzot ar resursiem - gan AR ziedojumiem, gan AR reālas dzīves telpas piedāvājumiem dosiet iespēju tiem, kuriem tā tik ļoti nepieciešama.

Bet kā atšķirsiet bēgļus, kuriem palīdzība tik ļoti nepieciešama no †eroris†iem reipfjūdžis†iem, kuriem arī iesākumā palīdzība tik ļoti nepieciešama?

21.septembris 2017 Atbildēt

Latvija nav tā vieta kur jāuzņem klaidoņi.

21.septembris 2017 Atbildēt

LAI SAVĀS MĀJĀS BĒGĻUS UZŅEM DEPUTĀTI,MINISTRI,IERĒDŅI.

21.septembris 2017 Atbildēt

Tulit,aizskriešu tik uz veikalu un paiku nopirkšu,lai tie mērgi var parīt,pašiem nav ko uz zoba likt,par ko maksāt komunālos ,te vēl teroristi un slepkavas jāuzņem!? IDIOTI!!!

21.septembris 2017 Atbildēt

Sausmas!!Latviesi pasi nevar sawas gimenes pabarot.Bet te,aicina musulmanus barot.Kam ta ideja ienaca galva?Tas lai pats ari uztura vinus un atbslsta.

21.septembris 2017 Atbildēt

Tieši tā - tie kas aģitē, tie arī lai uztur.

23.septembris 2017 Atbildēt

tas laikam joks?! vai mums nepietiek ar lietavām latgales pusē, ar saviem bāreņiem, vardarbību ģimenē, vientuļiem cilvēkiem... šõ sarakstu var turpināt bezgalīgi....uz ko šis raksts mudina? piedodiet, es neesmu cietsirdīga, tik kaut ko līdz galam laikam nesaprotu....

21.septembris 2017 Atbildēt

Es kaut ko esmu palaidusi garām? Kur tad visi tie labiekārtotie bēgļu centri? pārpildīti, vai? Un cik daudzi no tiem bēgļiem tiešām ir vēlējušies strādāt? Viņi tak vēl neapmierināti par piešķirtajiem pabalstiem. Pietrūkstot naudas izklaidēm. Kustība ibiorio. Varbūt kāds nodibinās beidzot kustību, kas atbalstīs mūsu pensionārus, invalīdus, bezdarbniekus?! Mūsu jaunās ģimenes kāds šai valstī atbalstīs?? Drīz nebūs neviena šajā zemē. Mēs-vecie-apmirsim, jaunie dzīvos Anglijās, Īrijās, u.c.v aiz mums nebūs vairs neviena, kas gaismu izslēgs.....

22.septembris 2017 Atbildēt

IDIOTS.

22.septembris 2017 Atbildēt

Grasmaņa kungs laikam linoleju pīpē lielās devās. Citu izskaidrojumu šādam neprātam nespēju rast.

22.septembris 2017 Atbildēt

Ja ir kads bèglis kas màk matus griezt vai kebabus taisit tad tàds man der.

22.septembris 2017 Atbildēt

Viņi māk rīkles griezt un vietējām sievietēm savus bērnus taisīt.

23.septembris 2017 Atbildēt

Uzlikt galda vienu cūkas cepeti ar ābolu mutē vēl. Ak nav pienamams? Negribat integrēties? A nu pisās ārā no šejienes!

22.septembris 2017 Atbildēt

Viņi pirms aiziešanas tev rīkli par to pārgriezīs. Labāk aizver durvis deguna priekšā, kamēr vēl nav pat ienākuši. Lai viņus pieņem šis aģitējošās organizācijas aktīvisti.

23.septembris 2017 Atbildēt

Tie kuri aģitē - tie arī lai uzņem! Viņiem taču vajag, nevis mums! Organizācija "Gribu palīdzēt bēgļiem" lai arī palīdz bēgļiem, bet liek pārējos iedzīvotājus mierā!

23.septembris 2017 Atbildēt

Kaut kā tās dižvarenās mazohistisko samariešu organizācijas lapa man vaļā neveras.

23.septembris 2017 Atbildēt

Jūs smejaties? Mana draudzene, kurai ir vīrs un 4 bērni, dzīvo sīkā 2-istabu dzīvoklītī saspiesti kā siļķes mucā... Meklēsim varbūt viņai kur dzīvot nedaudz plašāku vietu? Kāpēc valdība satraucas par bēgļiem, bet viņus neintetesē Latvijas pilsoņu dzīve un izdzīvošana?

23.septembris 2017 Atbildēt

ja kads velas sev atru navi tad lai pienem, latvija laikam ir par maz slepkavas un zagli. un tik raksta zinas tas tur bij atrasts tur nogalinats nu ja viensakot driz muss nomidiss un mes latviesi vairs nebusim, bus tikai begli ar lieliem pabalstiem. vairs nav ko teikt.

24.septembris 2017 Atbildēt

Je suis Mme MILLARD MARYSE de nationalité FRANCE,VILLE LORRAINE étant à la recherche d'un marabout depuis plus de 3 mois, j'ai été beaucoup de fois dupée sur des site chez plusieurs marabout Mais chaque fois je me suis faire avoir par des faux marabout, et au finish je ne reçois rien comme satisfaction,Mais heureusement je suis tombé sur

Monsieur maître djakpata sorcier très puissant du bénin vraiment c'est un Homme simple et aimable qui m'a aider. Des féticheurs j'en ai rencontrer dans ma vie mais pas comme le féticheur Grand .Marabout Vodounon voyant sorcier très puissant du bénin qui a su me redonner un sens a ma vie et j'ai juste dépensé une somme de 522€. , j'avais une vie très misérable et très soucieux , qui a totalement changé ma vie. Aujourd'hui j'ai un bon travail, mon fiancé qui m'avait quitté est revenu, mes enfants sont devenus très brillants a l'école et ce qui m'a plus motivé chez lui, il a fait une porte monnaie magique à mon mari, je vous assure que depuis ce temps, on ne s'est plus peigné de l'argent, nous avons une vie très heureuse. je vous prie de prendre contact avec ce féticheur si vous voulez vraiment finir avec la pauvreté et tous sortes de problème. Voici ci dessous de quoi il est capable. Retour de l'être aimé/ Retour d'affection en trois jours/ Porte feuille magique/ -bague magique-/ Se rendre invisible / devenir star-/ gagner aux jeux de hasard-/parfum ou savon qui donne le montant voulue par jours/-BIC magique pour réussir a sont examen-/ -Avancement au bureau-/envoûtements -/ affaire, crise conjugale- /dés-envoûtement -/ protection contre les esprits maléfices/- protection contre les mauvais sorts /-chance au boulot évolution de poste au boulot / ,chance en amour / - chance partout / - la puissance sexuelle. abandon de l'alcool / .- prendre sont sperme après ou avant avoir enfanté pour se faire richesse./miroir magique/ -amulette contre accident /poudre amaigrissement

/devenir champion.Résultat très efficaces.Travail très rapide et double efficacité. voici son Contacté le pour tous vos problème

CONTACT:tel:+229 61824284

viber:+229 61824284

whatssap:+229 61824284

mail:maitrefade@hotmail.com

site web:maitrefade.wixsite.com/retour-affection

19.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:53

Jaunākās diskusijas