Palīdzēsim: 2.grupas invalīds dara visu, lai atrastu darbu

Portāls nra.lv 19.aug 2017
 
Gints Ivuškāns/ F64 Photo Agency
Teju četri tūkstoši sociālā tīkla facebook lietotāji dalījušies ar ierakstu, kurā kāda sieviete lūdz palīdzēt atrast darbu 2.grupas invalīdam.
"Šodien Jelgavā Cukurfabrikas stacijā pie mums pienāca puisis Edgars, 2.grupas invalīds. Puisis dzimis 1994.g., tīrās drēbēs, gudrs,bet ar runas traucējumiem, neprasija naudu, bet darbu. Varot skaldīt malku, ravēt dārzā, krāsot un labprāt ir gatavs strādāt vēl kādus dārza un mājas darbus par atlīdzību. Stacijā puisis gaidīja vilcienu uz Rīgu, jo Jelgavā ļoti grūti atrast darbu.. viņš staigā no mājas uz māju un jautā pēc darba," raksta sieviete, kura publicējusi stāstu par puisi.

Gaidot vilcienu viņi aprunājušies un noskaidrots, ka Edgars saņem 128 eiro lielu pabalstu. Diemžēl darbā viņu nekur neņem. Ir mamma, kura šobrīd salauzusi kāju, bet redzams, ka par dēlu rūpējas- drēbes ir tīras, izgludinātas.

Ja kādam ir iespēja dot viņam kādu darbiņu vai palīdzēt ar iekārtošanu darbā, lūgums sazināties ar puiša mammu pa šo numuru.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Jā ar darbiem tagad pašvaki,it kā vakances daudz,bet īsti svešus negrib ņemt.Bet lai puisim veicas,gan atradīs sev darbiņu!

19.augusts 2017 Atbildēt

Lai veicās Edgaram atrast darbu,bet varu teikt to pašu par sevi arī Es esmu 2,grupas invalīde,turklāt audzinu viena pati 3 skolniekus,,arī mana pensija ir 136,95.Skumji ka slimība tāda, ka fizisku darbu nevaru veikt,tikko pamēģināju veikalā ,,biju gan kasiere gan plauktus krāmēju,,gan krāvēja darbu veicu,,vakarā par apkopēju biju,vārdu sakot vienā personā,,un rezultāts tāds ,ka tagad slimība saasinājusies,,ārsta viedoklis vajag mierīgāku darbu ..kur tad lai atrodu???turklāt tādus kā mēs invalīdus neviens īpaši negrib ņemt darbā..jo pēkšņi varam saslimt.arī Es ceru ka uz kādu darbiņu,jo gribās katru dienu bērniem dot ēst,,nomaksāt komunālos maksājumus.

19.augusts 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:57

Jaunākās diskusijas