Pieredze: Ceļojums uz Horvātiju pārvēršas murgā

Līga Nestere 16.mai
 
F64/attēlam ir ilustratīva nozīme
Rīdziniece Zigrīda nolēmusi doties ceļojumā uz Horvātiju. Taču ceļojums nebija tik skaists, kā bija iecerēts, ziņo raidījums "Bez Tabu".

Sieviete stāsta, ka autobuss bijis sliktā tehniskā stāvoklī - problēmas sākušās otrajā dienā: uz ātrgaitas šosejas autobuss braucis ar ātrumu 40 km stundā - ceļotāji kļuvuši tramīgi un vēlējušies noskaidrot, vai notikušas kādas tehniskas problēmas, taču ceļojuma vadītājas paskaidrojumus nav sniegušas. Savukārt vakarā autobuss vienkārši nespēja vairs kustēties uz priekšu.

Laimīgas sagadīšanās dēļ kāds horvātu autobusa šoferis latviešu ceļotājus uzņēmis un nogādājis viesnīcā. Nākamo dienu autobuss pavadījis servisā, taču problēmas tāpat neesot rimušas.

Ceļojumu nodrošināja “Nacional Travel”, par kuru portālā sūdzibas.lv lasāms gana daudz sūdzības. Ar raidījumu uzņēmuma pārstāve īsti nevēlas runāt, aizbildinoties, ka esot slimnīcā.

Par konkrēto gadījumu ziņots Patērētāju tiesību aizsardzības centram.

Avots: Bez Tabu

Komentē 2

 
Anonīms
 

noķeršu tevi un kārtīgi atštaukāšu!

16.maijs Atbildēt

...ko taupa taupītājs,to paņem laupītājs vai arī skopais maksā divreiz....pa lēto gribēja "kruta" būt.Vajaga braukt ar normālām kompānijām un problēmas nebūs.

16.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:29

Jaunākās diskusijas