Ar autismu slims zēns lūdz mammai sadedzināt viņu dzīvu

Portāls nra.lv 13.dec 2017
 
pixabay.com
Kāds astoņus gadus vecs puisēns, kuram konstatēts autisms, saviem vecākiem atstājis sirdi plosošas zīmītes. Pavisam nesen bērns mēģinājis arī izdarīt pašnāvību.

"The Mirror" informē, ka astoņus gadus vecais Džeks Rogans saviem vecākiem atstājis vairākas zīmītes, kurās rakstījis "vēlos būt normāls, bet neesmu", "ienīstu savu dzīvi", "vēlos, lai mamma mani nogalina".

Džeka mamma Kerija norāda, ka šī gada oktobrī viņas dēls mēģinājis izdarīt pašnāvību. Tāpat mājās atstātajās piezīmju lapiņās bērns norādījis, ka vēlas, lai visi viņam piedod. Viņš pat lūdzis, lai tiek sadedzināts dzīvs.

Viņa arī neslēpj, ka domas par pašnāvību dēlam radušās brīdī, kad pirms aptuveni gada viņš sācis iet jaunā skolā. "Šī situācija ir šausmīga, es nespēju dot savam bērnam to, ko viņš vēlas," norāda izmisusī māmiņa.

"Pieaugot Džeks arvien vairāk apzinās, ka nav tāds, kā pārējie bērni. Reiz viņš pat jautāja, kāpēc viņam nav draugu.Viņš var iesist man, iekost, tad darīt pāris sev," medijiem atklājusi Džeka.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Gruti but savadakam... labi saprotu ka vins un vina mamma jutas...cerams, ka atradis kaut kadu risinajumu...

13.decembris 2017 Atbildēt

Kobrā stāstīja, ka ar autismu slims spēj atcerēties veselu telefongrāmatu no galvas vai kāda cita unikāla spēja, kas nav citiem

14.decembris 2017 Atbildēt

Ko padomju laikos darija ar autismu slimajiem?

14.decembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:59

Jaunākās diskusijas