Daugavpilī vecākus šokē bērna pusdienas skolā

Portāls nra.lv 16.nov 2017
 
Attēlam ilustratīva nozīme / Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency
Daugavpilī vecāki bijuši nepatīkami pārsteigti pēc tam, kad fotogrāfijā ieraudzīja sava bērna pusdienas skolā, raksta portāls "gorod.lv".

Informācija par šo gadījumu tika izpaltīta sociālajos tīklos.

twitter.com/AValdbergs

Apspriežot foto, sociālo tīklu lietotāji pauda, ka pārtikas produkti „neiet kopā” un uzdeva jautājumu, vai skolā ir iestājies stingras taupības režīms.

Skolas direktore Ina Meldere norāda, ka patlaban par bērnu ēdināšanu ir atbildīga firma „Latgales Optima”, kas nesen nomainīja uzņēmumu „Ēdiens.lv”.

Direktore uzskata, ka pusdienas, kas tik lielā mērā satraukušas vecākus, no kaloriju skatu punkta, atbilst normām.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Karloriju skaitu var arī ar cukuru nodrošināt. Kas tai bildē ir redzams? Štovēti kāposti, droši vien izkratīti no iepakojuma un varbūt uzsildīti, arī makaronu vārīšana nav nekāda māksla. Vienīgais, iemesls, kāpēc to nevarētu izdarīt bērni, kas drīkst apieties ar katliem un pannām - skolas mērogos jārīkojas ar lielākiem katliem un pannām. Bet desu griešana vispār nav problēma. labi, ka desa ir bāla (vismaz attēlā), tātad maz nitrītu piemetuši, lai gan tas nenozīmē, ka tur ir vērā ņemams daudzums gaļas.Tātad būtībā vienīgais tā uzņēmuma sasniegums ir sanitārai grāmatiņai atbilstošs veselības stāvoklis. Lai gan arī tas nav nekas īpašs, un vai kāds ir pārbaudījis, vai tās grāmatiņas ir īstas?

17.novembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:50

Jaunākās diskusijas