Satraucošs video: Bērns vien par dažiem centimetriem izvairās no sadursmes ar kravas auto

Portāls nra.lv 12.nov 2017
 
Ekrānšāviņš no video
Aculiecinieks Norvēģijā iemūžinājis, kā kāds skolēns laimīgā kārtā palicis sveiks un vesels pēc tam, kad neuzmanības dēļ izskrējis priekšā kravas auto.
"The Mirror" vēsta, ka sākotnēji video redzams, kā no skolas autobusa ceļa malā izkāpj vairāki bērni. Pēkšņi viens no bērniem meties pāri ceļam un nav ievērojis, ka pa pretējo joslu tuvojas kravas auto.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Aizmirsāt piebilst,ka kravas auto ir mūsējais-no Latvijas.Mamuprāt, ar savu prasmi pelnījis ne mazāku atzinību par sportistiem-pelnītājiem.

12.novembris 2017 Atbildēt

Neticami! Mūsu šoferis tiešām bija tik veikls, tā ir meistarība! Es varu iedomāties tās sajūtas! Atzinība arī no manis! Aplausi!

12.novembris 2017 Atbildēt

Nesen Pļaviņās bija līdzīga situācija, kad pirmklasnieks man burtiski metās zem riteņiem. Man izdevās novērst lielu nelaimi, un es par to ļoti priecājos, lai gan bieži pārņem drebulis to atceroties.Ātrās palīdzības dakteri mani bučoja un pateicās, kā arī bērna tēvam teica: "jūsu meitiņai šī diena ir otra dzimšanas diena. Jums jāpateicas šai sievietei". Es gan to visu kā pa milglu atceros, jo pašai pēc pārdzīvotā kādu laiciņu kājas bija ļenganas. Nekādu varoņdarbu gan es neesmu paveikusi, bet Pļaviņu policijas attieksme bija kā darvas piliens.Vārdu sakot, man pietiek, ka vismaz ātrie man pateica paldies! :) Kravas auto vadītājam gan medālis jāpiešķir!

12.novembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:12

Jaunākās diskusijas