Deputātam Parādniekam nepatīkama "saķeršanās" ar vīrieti treniņtērpā

Portāls nra.lv 22.okt 2017
 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
Sestdienas pēcpusdienā par nepatīkamu atgadījumu pie kāda no Rīgas lielveikaliem mikroblogošanas vietnē twitter pastāstījis 12.Saeimas deputāts Imants Parādnieks.

Kā raksta Saeimas deputāts, tad pie tirdzniecības centra "Alfa" viņš sestdien aizrādījis kādam auto īpašniekam, kurš novietojis savu spēkratu ģimenēm paredzētajā stāvvietā.

"Šī auto īpašnieks,treniņtērpā,uz:”manā valstī kultūra prasa respektēt zīmi-autostāvvieta ģimenēm ar bērniem” atbildēja:”...pagaidām tavā..," mikroblogošanas vietnē twitter norāda I.Parādnieks.

Kā redzams uzņemtajā attēlā, tad konkrētai automašīnai bijusi Krievijas numurzīme. Saeimas deputāts sola, ka vērsīsies ar iesniegumu Drošības policijā, kur lūgs pārbaudīt konkrēto personāžu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

kautkas no psihopata Zirika komandas.sodit to muudzi nevajag,izmest kaa suni,bez iespejas atgriezties,kamer publiski neatvainosies. principa lieta.

22.oktobris 2017 Atbildēt

Jā esi citā Valstī.ir jābūt pieklājīgam un jāciena citi.

Esi taču ciemiņš.

Intresanti.kas būtu noticis šāds "gadijums".nu piemēram Pitālovo.

Kāda būtu reakcija?

22.oktobris 2017 Atbildēt

Visu cieņu Parādnieka kungam, no tukšām runām pie darbiem. Katra letiņa pienākums ir okupantu urlai ierādīt tās vietu. Sunim , suņa tiesa, tā teikt. Par baltu Latviju !

22.oktobris 2017 Atbildēt

Kurš te īstenībā ir suns ..Drīzāk Parādnieka kungs nenoskaidroja ka šoferis gaida vēl savus bērmus , bet kā jau profesionālam russofobam pienākas uzreiz kurina geopolitisko naidu..un pie reizes paceļ savu reitingu savu saimnieku acīs...tak nofilmē visu konfkiktu un pienācīgus jautājumus uzdod tad liec ziņās lai pilna bilde redzama nevis kaut kādi lēti uzbraucieni un politiskā reklāma pa visu Latviju.

Neadekvātu tā jau sazombēta pilna Latvija

22.oktobris 2017 Atbildēt
Juris1996 > juris.kukuls

A tu tur blakus biji, ka zini, ka viņš bērnus gaidīja?

24.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:05

Jaunākās diskusijas