Sistēma slimnīcā – bērnu diennakti jāpieskata, bet gulēt gultā nedrīksti, tikai sēdēt

Portāls nra.lv 18.okt 2017
 
Attēlam ilustratīva nozīme / StockSnap/pixabay.com
Kāda māmiņa satriekta par noteikumiem Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīcā "Gaiļezers", kurā vairāk nekā diennakti nācās pavadīt nomodā, jo gulēt gultā nedrīkst, tikai sēdēt.

"Bērni slimo, un tas ir tikai normāli, normāli nav 24h šādi sēdēt (gulēt gultā nedrīkst!!), lai tiktu nodaļā..." raksta Lāsma.

"Pagājušo sutku negulēju, jo mazais slims, vaktēju. Slimnīca saka, "aaa, mammīt, 30h neesi gulējusi? Nu ne kas, mums reglaments 24h jāsēž blakus, gulēt nedrīkst, tikai sēdēt krēslā, mammu un bērnu šīs 24 h nedrīkst arī barot!" Halllo!!!! Normāli??????" sašutusi māte.

Komentē 10

 
Anonīms
 

nav normali

18.oktobris 2017 Atbildēt

Tas tiesam ir murgs...

18.oktobris 2017 Atbildēt

Nu vienibas gatves bernu slimnica jau tas pats,nakti maksas raskladuskas,bet diena sedi. Pati esmu tur biezi. Nu pec 8 dienam jadzer pretsapju lidzekli,lai nesapetu mugura.

18.oktobris 2017 Atbildēt

Normali varetu but tikai normalaas vietaas kur komandetu normali domajoshas personas

18.oktobris 2017 Atbildēt

Tas ir tikai uznemsana-manuprat normali,jo kamer noskaidro,kas betnam par vainu utt mammai tacu jabut nomoda. Pectam vainu laiz majas vai ved uz nodalu un nodala mammam ir sava gulta .

18.oktobris 2017 Atbildēt

Ja visu nakti sedetu pie gultas blakus bernam negulejis cilveks- tad nav izslegta ari iespeja- kad tas aizmigdams vel nejaushi varetu pat bernam uzkrist un traumet to vel vairak- bet taa praatina laikam - cik nu kuram ir tik nu ir un ari apdauzito laikam netrukst

18.oktobris 2017 Atbildēt

Bet ja taa maate sezot gultaa aizmieg un nokrit - kas butu pilnigi iespejams

18.oktobris 2017 Atbildēt

Nožēlojami, ka 20 gadu laikā šajā sistēmā joprojām nekas nav mainījies, jo savulaik 1997.gadā arī es biju šokā par to, ka man trīs diennaktis vajadzēja pavadīt pie trīsgadīga bērna gultiņas, dienā izpildīt visas ārstējošā ārsta un medmāsu norādes, nēsājot slimo bērnu uz visām procedūrām, bet nebija neviena cilvēka no apkalpojošā personāla, kas varētu pieskatīt bērnu uz brīdi, lai es varētu aiziet uz veikalu un nopirkt sev kaut ko uzturam. Pirmajā naktī dežūrmāsa burtiski vaktēja mani, lai tikai es neiedomātos pasnaust savam bērnam blakus. Paldies Dievam, ka trešajā naktī bija saprātīgāka medmāsa un atļāva pagulēt uz kušetes gaitenī. Tas viss murgs bija Vienības gatves 9.nodaļā. Pēc pieredzētā joprojām, cik iespējams, izvairos no bērnu ievietošanas slimnīcā.

19.oktobris 2017 Atbildēt

Je suis Mme MILLARD MARYSE de nationalité FRANCE,VILLE LORRAINE étant à la recherche d'un marabout depuis plus de 3 mois, j'ai été beaucoup de fois dupée sur des site chez plusieurs marabout Mais chaque fois je me suis faire avoir par des faux marabout, et au finish je ne reçois rien comme satisfaction,Mais heureusement je suis tombé sur

Monsieur maître djakpata sorcier très puissant du bénin vraiment c'est un Homme simple et aimable qui m'a aider. Des féticheurs j'en ai rencontrer dans ma vie mais pas comme le féticheur Grand .Marabout Vodounon voyant sorcier très puissant du bénin qui a su me redonner un sens a ma vie et j'ai juste dépensé une somme de 522€. , j'avais une vie très misérable et très soucieux , qui a totalement changé ma vie. Aujourd'hui j'ai un bon travail, mon fiancé qui m'avait quitté est revenu, mes enfants sont devenus très brillants a l'école et ce qui m'a plus motivé chez lui, il a fait une porte monnaie magique à mon mari, je vous assure que depuis ce temps, on ne s'est plus peigné de l'argent, nous avons une vie très heureuse. je vous prie de prendre contact avec ce féticheur si vous voulez vraiment finir avec la pauvreté et tous sortes de problème. Voici ci dessous de quoi il est capable. Retour de l'être aimé/ Retour d'affection en trois jours/ Porte feuille magique/ -bague magique-/ Se rendre invisible / devenir star-/ gagner aux jeux de hasard-/parfum ou savon qui donne le montant voulue par jours/-BIC magique pour réussir a sont examen-/ -Avancement au bureau-/envoûtements -/ affaire, crise conjugale- /dés-envoûtement -/ protection contre les esprits maléfices/- protection contre les mauvais sorts /-chance au boulot évolution de poste au boulot / ,chance en amour / - chance partout / - la puissance sexuelle. abandon de l'alcool / .- prendre sont sperme après ou avant avoir enfanté pour se faire richesse./miroir magique/ -amulette contre accident /poudre amaigrissement

/devenir champion.Résultat très efficaces.Travail très rapide et double efficacité. voici son Contacté le pour tous vos problème

CONTACT:tel:+229 61824284

viber:+229 61824284

whatssap:+229 61824284

mail:maitrefade@hotmail.com

site web:maitrefade.wixsite.com/retour-affection

19.oktobris 2017 Atbildēt

Ja nonāc Bkus ar zidaini tad taa ir elle es pec 24h sedesanas ar zidaini rokas....biju vnk soka....tak cilvecigi butu redzot situaciju ka mamma ir ar zidaini kuram ir t un vemsana kuru nevar nolikt gultina jo tad ar kliegsanu pamodinas citus pec 24h butu bijis loti jauki ka palaistu mani kaut uz vc....bet neka! Loti vilos taja sistema....un ari ka cilvecigais faktors nav! Viss patikamakais bija rengena kab....loti forsa masina, cilveciga, iejutiga....vnk cilveks apzinas ka strada ar berniem un ka mamma ir ari cilveks!

19.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:12

Jaunākās diskusijas