Atpūtnieks sašutis par to, cik ģimenei izmaksā brauciens gaisa trošu vagoniņā

Portāls nra.lv 3.okt 2017
 
Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency
Kāds sociālā tīkla facebook lietotājs publicējis savu viedokli par to, cik dārgi ģimenei izmaksā brauciens pār Gaujas senleju ar gaisa trošu vagoniņu.
Raimonds, kurš publicējis ierakstu par savu piedzīvoto, sociālajā tīklā facebook informē, ka kopā ar ģimeni izstaigājuši visas alas un takas Siguldā. "Kā skaistu nobeigumu gribējām izbraukt ar gaisa trošu vagoniņu.Pārcelšanās ģimenei izmaksā 26 eiro! Un biļete jāpērk bērniem jau no trīs gadu vecuma," sašutis ieraksta autors.

Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Kā liecina informācija mājaslapā "tourism.sigulda.lv", tad darba dienās biļete braucienam ar gaisa trošu vagoniņu vienā virzienā pieaugušajam maksā 7 eiro, savukārt bērniem no 3-12 gadu vecumam 5 eiro. Savukārt brīvdienās pieaugušajiem šī pati biļete vasaras sezonā ir vienu eiro dārgāka.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Neuskatu ka 5 eiro butu tik dārgi

3.oktobris 2017 Atbildēt

Kas tas par vārdu "neuskatu"?

4.oktobris 2017 Atbildēt

Cenu nosaka pieprasījums. Ja gaisa trošu vagoniņā brauc 5 cilvēki, no kuriem 2 ir pieaugušie, bet pārējie ir bērni, diezin vai tas nosedz elektrības un amortizācijas izdevumus. Tā, ka vienīgais risinājums ir piedāvāt šo pakalpojumu tikai grupām, vagoniņa ietilpība ir 22 cilvēki, vai arī prasīt maksāt vairāk, ja vagoniņu izmanto tikai pāris cilvēki. 5-7 eiro ir adekvāta maksa.

3.oktobris 2017 Atbildēt

Es uzskatu, ka vienai otrai ģimenei arī 5 eiro ir liela nauda.It īpaši ja ģimene ir liela,vajadzētu atlaidītiu

3.oktobris 2017 Atbildēt

nu tā tad man sanāk lai es ar saviem 4 bērniem kuriem jau ir vairāk kā12 gadi izbrauktu ar to štruntu 28 euro plus es ar sievu vel 14 euro kopā sanāk jau 42 euro nerunājot vel par kādu ēdien reizi un vel kādu suvenieru nopirkt ,un kurš te runā par normālām cenām ,vienam cilvēkam vel varu piekrist ka cena normāla

3.oktobris 2017 Atbildēt

Ja nevaru atļauties,nelienu un arī nepīkstu.Samierinos.Ar to sastopos bieži.Tāda ir dzīve.Var atrast daudz ko,kas aizvieto tādus,piemēram,vagoniņus.

3.oktobris 2017 Atbildēt

piekrītu, tādam vagoniņam ir vairākas alternatīvas. Smuki skati redzami no Gleznotāju kalniņa, un uz Turaidu var aizbraukt ar taxi. Drīz pa senleju varēs pabraukāt ar dronu, ja kādam putni galvā. Kas tur slikts , ja uzņēmējs paņem cik var? Cita lieta budžetnieki, tie nu ir hrestomātiski grābēji, bet ko padarīsi - viņu valsts, tad nu ar grābj bezjēgā, un tam alternatīvas nav, ja neskaita Īriju. Bet tur diez vai būs tik grandiozas latviešu valsts simtgades svinības.

7.oktobris 2017 Atbildēt

šogad bijām San Sebastjanā ,lieliska kūrorta pilsēta viss diezgan padārgi ,funikulieris 4 eiro tas ir par braucienu abos virzienos,uz vienu pusi 2 eiro un viss pārējai līdzīgi ,Latvijā atpūsties ir diezgan padārgi

3.oktobris 2017 Atbildēt

Funiculore cost only 5.5 eur (with return) Amazing view amazing feelings. But you can spend there no more than 1 hour - Itālijā - glauns vagoniņš

3.oktobris 2017 Atbildēt

Neuskatu

4.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:46

Jaunākās diskusijas