Māte neizpratnē par situāciju skolā: Tāfeles vietā raksta uz plastmasas plēves

Portāls nra.lv 25.sep 2017
 
Attēlam ilustratīva nozīme / Kaspars Krafts/ F64 Photo Agency
Atsaucoties uz Rīgas Teikas vidusskolas direktores interviju, kāda māte sociālajā tīklā facebook parādījusi vidi, kādā jāmācās viņas dēlam.

"Viss jau ir labi, intervija sakarīga, direktore gudra, tikai dēls šovakar parādīja foto no savas šodienas angļu valodas stundas, kas notiek klasē, kas tiek renovēta, tāpēc tāfeles vietā tiek rakstīts... uz plastmasas maisiņa/plēves, kas piestiprināta pie sienas, un, "ja ātri nodzēš uzrakstīto, tad ir labi, bet, ja atstāj ilgāk, tad vairs nevar".

Varbūt jāsāk ar to, ka valsts līmenī jāsakārto skolēniem un skolotājiem piemērota mācību vide, bet tad var sekot visi gudrie teikumi par caurviju kompetencēm un bla bla bla lietām? Tāpat konkrēti mana bērna klasei reizi nedēļā nenotiek pirmās divas stundas, jo "mums nav klašu telpas, kur visus salikt". Normāli, ja? 21. gadsimts, ja kas," norāda Sintija.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Uz renovēšanas laiku? Tātad pagaidu neērtības, kuras skolotāja lieliski/radoši atrisinājusi.... Priecājieties, varbūt arī Jūsu dēlam pielips kāda radošā dzirksts!

25.septembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:32

Jaunākās diskusijas