Sirmgalves izlikšana no mājām: Tiesa nav ņēmusi vērā ekspertīzes rezultātus, uzskata meita

Portāls nra.lv 14.sep 2017
 
Ekrānšāviņš no facebook/ Marks Kiseļovs
Pamatīgu sašutumu un viedokļu sadursmi izraisījis fakts par 83 gadus vecās Gitas Karlsbergas izlikšanu no mājām spēku. Meita dalījusies ar neatkarīgas ekspertīzes rezultātiem par kundzes paraksta autentiskumu, kuri likti uz bankas papīriem, kuru dēļ kundze mājas pazaudējusi.

"Neatkarīgu ekspertu atzinums, kurš netika pieņemts tiesā. Spriežat paši. Uz kuru ekspertīzi atsaucas advokāts Lapsa?" raksta Inga. Ekspertīzes secinājums - persona, kas uz sirmgalves vārda parakstījusi ieķīlājuma līgumu nav pati Gita Karlsberga.

Kā iepriekš ziņots, anonimizētais spriedums tiesu datu bāzē. 2007. gadā Gita Karlsberga paņēma kredītu, ieķīlājot savu māju Imantā - naudu atdot nevarēja, un banka to atņēma. Vairāk par notikušo lasi šeit!

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kad Es gaju pie notaara man arii pasi prasija

14.septembris 2017 Atbildēt

+jabut ierakstiem no notara par to ka klients bijis pie vina +pieradijumi no bankas ka kundzes konta tika ieskaitits krediits... ja taa nav tad uz plika paraksta balstiities nevar... skola kad macijos Es viltoju mammas parakstu un rokrakstu, kad ta teikt shad tad bija vajadziga ziime skolai, taa teikt attaisnojoshi iemesli maniem bastojumiem... parakstu visvieglaak viltot

14.septembris 2017 Atbildēt

Latvijā var visu. Būvēt bez būvatļaujas un atsavināt cita īpašumu ar suņa ķepas nospiedumu uz līguma.

15.septembris 2017 Atbildēt

Nesaprotu. Nekur neparādās ziņa, ka banka uz kundzes kontu naudu aizskaitījusi. Bankas dokumentos jābūt pieejamām konta izdrukām, kad, kur un kā nauda tērēta. Ja tādu dokumentu nav, tad nu gan nav nekāda pamata tiesvedībai.

16.septembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:07

Jaunākās diskusijas