Aculiecinieka video: Kā no mājas Imantā "izmeta" sirmgalvi Gitu

Portāls nra.lv 9.sep 2017
 
Ekrānšāviņš no video
Sociālajā tīklā facebook ievietots video, kurā redzams, kā no savām mājām Imantā tiek izlikta 83 gadus vecā pensionāre Gita.
Video redzams, kā mājas iemītnieki un 83 gadus vecās sirmgalves aizstāvji iesaistās konfliktā ar likumsargiem, kuri tobrīd ieradušies notikuma vietā. Valsts policijas pārstāvji sarunā ar portālu "Kasjauns.lv" norādījuši, ka esot saņemtas sūdzības par policistu darbu, situācija tikšot izvērtēta.

Komentē 15

 
Anonīms
 

Policija dara savu darbu, nav ko jaukties darba. Pasi pien klat. Sen lieta bija janodod starptautiskai tiesai, ne gaidit, ka izmetis.Tiesu izpilditajam ari nav nekada dala, tiesa nosaka visu.

9.septembris 2017 Atbildēt

Cik maksā starptautiskā tiesa? Cik vidēji saņem pensionārs? Tiesībām jābūt paša valstī! Latviešu pensionāre skries pēc taisnības uz Kanādu vai Itāliju?

9.septembris 2017 Atbildēt

Kozlovskis un Ķuzis ir izveidojuši jau sen policijas-algoto slepkavu bandas,kas jau slepeni ,vairākus gadus darbojas un mērķtiecīgi tiek nogalināti veci ,slimi invalīdi,negaidot iebrūkot.Varbūt tā ir valdības slepenā programma.....

9.septembris 2017 Atbildēt

policija jau sen dabuutu pinku,,un cauri,,,

9.septembris 2017 Atbildēt

Vēsture atkārtojas , tas ir vienīgais ko policaji pieprot .........

9.septembris 2017 Atbildēt

Ieraudzīju virsrakstu....uzrunāja... Ar grūtībām noskatījos, īsti nav skaidrs, kāpēc ir tā jāskaidro attiecības, situācija ir maigi izsakoties dramatiska, ne tās labakās sajūtas raisoša. Kas Tur īsti par iemeslu, kapēc tā notika, bet, attieksme pret cilvēkiem patiesi krimināla, no Valsts policijas puses. Savu darbu ētiski darīt laikam nemāca....

9.septembris 2017 Atbildēt

Tik līdz kāds organizēs iziešanu ielās, es būšu viens no pirmajiem kas ieradīsies. Bet nākšu ar mietu rokās.

Un drošībnieki, - varat nemēgināt mani iebaidīt, es tik ātri nemaz nebidos.

9.septembris 2017 Atbildēt

kur palika mana sirds sapes apraksts???paskaidrojiet ludzu vai rakstit velreiz???

10.septembris 2017 Atbildēt

Patreizeja LV vara bus sapelnijusi smagu karmu , kura bus zobiem klabot jaizperk .

9.septembris 2017 Atbildēt

A es viņus vienkārši nošautu! Tiesa šai valstī nenosaka visu! Tiesa nosaka kā un kam vajag! To man stāstija cilvēks, kurš strādāja tiesā!

9.septembris 2017 Atbildēt

gribetos zinat vai musu milla valst iedeva vecajai damai kur dzivot vai tik mak izlikt ara no majas un aizsutit policistus zverus kurus pasus vajadzet ar mietu sist

9.septembris 2017 Atbildēt

Latvijas simtgadē varēs demonstrēt kino par Neatkarīgu Latviju! Lai tad stāv tautas priekšā.

9.septembris 2017 Atbildēt

Pati uz savas ādas piedzīvoju šādu vājprātu.Mani tikai "izmeta" no dienesta dzīvokļa,pašai klāt neesot.Atbraucot mājās,durvis ar lielām naglām aiznaglotas,visas mantas sagrūstas vienā istabā,plombe priekšā.Un tas notika Brīvās Latvijas laikā-1992.gadā...kā suni izmeta uz ielas!Nožēlojami. Pilsētas dome pat pagaidu dzīvokli nepiešķīra...Tas man bija pamatīgs trieciens un nemūžam nespēšu šo pretīgo attieksmi aizmirst!Limbažu Tiesu izpildītājs bija tas,kas tik "dāsni"izlika uz ielas jaunu,studējošu meiteni! Man joprojām kauns par manu valsti,visvairāk jau par ierēdņiem,necilvēcīgiem policistiem/mans civilvīrs arī bija policists!/,zinu lielu daļu "aizkulises".Kas Latvijā beidzot Cilvēku uzskatīs par ko vērtīgu?Es strādāju ārzemēs,gribas atgriezties mājās,bet tā attieksme...Nožēlojami,skumji,bezcerīgi...

9.septembris 2017 Atbildēt

Artūrs Malta , VLT Valdes loceklis,

Tas ir pierādījums, ka mums ir milicija, kas pilda pavēles, nevis ievēro likumus.

Vai kāds interesējās milicu uzvārdus?

Nevis Valsts ir vainīga, bet Valdība, kas visu to organize un Prokuratūra , kas to piesedz!

Vienīgais ceļš ir Saeimas atsaukšana un tiesiskas valsts atjaunošana!!!

9.septembris 2017 Atbildēt

Neticu, ka šie cilvēki nesaņēma aicinājumu un paziņojumu par tiesas lēmumu, un ja tā būtu krāpšana,tad ar šo lēmumu es dotos uz policiju un ierosinātu lietu,acīmredzot,tas netika darīts,tāpēc policija ieradās aizstāvēt kāda juridiskās tiesības.Dotajā video es neredzu vardarbību no policijas puses,bet gan otrādi -sirmgalvji uzvedās agresīvi- grūstījās,draudēja ar caurules gabalu,žigli aizskrēja pakaļ arī piparu gāzei,nerunājot nemaz par leksiku.Minētā leņķa slīpmašīna(fleksis) nav aukstais ierocis un tika lietots, visdrīzāk, lai dabūtu vārtus vaļā,ko, laikam,iemītnieki labprātīgi negribēja vērt vaļā.Policija šos cilvēkus ''sašņorēja'' ļoti maigi,ņemot vērā situāciju,citu valstu policisti nebūtu tik pacietīgi.Tiesu izpildītāji dara savu darbu un likuma priekšā visiem jābūt vienādiem.

9.septembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:29

Jaunākās diskusijas