Atklājies, ka kaķu tantes ir garīgi slimi cilvēki

Portāls nra.lv 14.sep 2017
 
Ilustratīvs attēls
Ticis atklāts, ka tieksme uzturēt pēc iespējas vairāk mājdzīvniekus, izskaidrojama ar nelāgu diagnozi, ziņo Psychiatry Research.

Izrādās, ka 75% gadījumu tieksme ''kolekcionēt'' mājdzīvniekus ir sievietēm, bet atlikušos visbiežāk veido sirmgalvji.

Šie cilvēki tikuši pie vairāk mājdzīvniekiem, nekā fiziski un materiāli maz spēj uzturēt. Pētījuma rezultātā secināts, ka šī tieksme norakstāma uz garīga rakstura problēmām.

Cilvēkiem, kuri uztur milzīgu daudzumu mājdzīvnieku, visbiežāk ir grūtības socializēties ar citiem cilvēkiem. Rezultātā viņi savu vientulību kompensē ar aizvien vairāk četrkājainajiem kompanjoniem.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Garīgi slimi cilvēki ir tie,kuri nežēlīgi izturas pret dzīvniekiem,nevis tie,kuri cenšas viņiem kaut kā palīdzēt.Vai pat tik elementāras lietas slimajai sabiedrībai nav saprotamas?

14.septembris 2017 Atbildēt

Tagad es sapratu izlasot šo rakstu, kāpēc tik daudz pamestu kaķu. Kamēr cilvēks nebija socializējies ar citiem cilvēkiem, viņš paņēma kaķi'un ierindojās slimo cilvēku kategorijā. Tikko izdevās socializēties, tā pameta kaķi likteņa ziņā un kļuva vesels.

14.septembris 2017 Atbildēt

Patīk , kā dažas noliedz savu diagnozi... :D

21.septembris 2017 Atbildēt

Šādu secinājumu var izdarīt tikai ar galvu slimi cilvēki, šie cilvēki ir sirds cilvēki kuriem nav vienalga kas notiek ar dzīvniekiem, kuriem vairs nav māju.Slimi ir tie kuri var, sist,kropļot, vai kā citādi pazemot dzīvniekus, izmest laukā kā nevajadzīgas mantas.Cilvēki attopieties, ko Jūs vispār te runājat un spriedelējat.

21.septembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:30

Jaunākās diskusijas