Mīluļi

Kāda noraizējusies suņa saimniece vārdā Anete Mizga ar sociālā medija facebook starpniecību steidzami meklē asins donoru viņas slimajam mīlulim.
 
Kāda sieviete sociālajā medijā facebook aicina atsaukties attēlā redzamo papagaili, kas šodien Artilērijas ielā ielidojis viņas mājoklī.
 
Dzīcnieku aizsardzības biedrība "Liberta" sociālajā medijā facebook ir ievietojusi informāciju par trīs kaķēniem, kas meklē mīļus un atbildīgus saimniekus.
 
Tukuma dzīvnieku patversme sociālajā medijā facebook ir izplatījusi atklātu vēstījumu par cilvēkiem, kas bezatbildīgi rīkojas pret dzīvniekiem.
 
Tūkuma dzīvnieku patversme steidzami meklē mājas atraktīvam kaķim vārdā Jančuks. viņa rakstura dēļ, kaķim ir grūti ilgstoši atrasties patversmes būrī, tāpēc jo īpaši tiek meklēti jauki saimnieki.
 
Kādā māju sētā iemūžināts interesants skats - vārnas uzbrūk uzmācīgam kaķim.
 
Bieži vien dažādu lietu pārdevēji īpaši piedomā pie tā, ko rakstīt pārdošanas sludinājumā. Arī sociālajā medijā facebook ir ievietots, iespējams, visradošākais sludinājums par gaiļu pārdošanu.
 
Tukuma dzīvnieku patversme sociālajā medijā facebook ir publicējusi sirdi plosošu stāstu par kādu pamestu kucēnu.
 
Dzīvnieku patversme "Ulubele" sociālajā medijā facebook ir ievietojusi lūgumu pēc palīdzības. Patversmē ir nonācis 12 gadus vecs un slims suņu vīrs vārdā Kašķītis, kura ārstēšanai ir nepieciešama finansiāla palīdzība.
 
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" sociālajā medijā facebook ir ievietojusi informāciju par mīļuma pilno un dzīvespriecīgo sunīti Bordo, kurš meklē jaunus saimniekus.
 
Briesmīgā stāvoklī Tukuma dzīvnieku patversmē atrasts kaķēns.
 
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" sociālajā medijā facebook ir ievietojusi aicinājumu kļūt par rudā kaķa Pikačū saimniekiem.
 
Sociālajā medijā facebook dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" ir ievietojusi stāstu par kādu rotaļīgu kucēnu vārdā Prada, kas meklē jaunus saimniekus.
 
Sociālajā tīklā facebook kārtējo reizi ievietots lūgums palīdzēt smagi slimam kaķim.
 
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" sociālajā medijā Facebook meklē mājas mīļai kaķenītei, kura savu dažu mēnešu dzīves laikā jau ir paspējusi izķepuroties no nežēlīgiem likteņa pārbaudījumiem.
 
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" sociālajā medijā facebook meklē mīlošus un atbildīgus saimniekus vairākiem patversmē uzaugušiem kucēniem.
 
Runci vārdā Miksi aprīļa beigās ar stipri savainotu muguriņu ar vaļēju brūci ar daudzu labu cilvēku palīdzību nogādājām klīnikā un tika uzsākta ārstēšana, kas turpinās arī šobrīd.
 
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" sociālajā medijā facebook ir ievietojusi informāciju par diviem kucēniem, kas iepriekš dzīvoja antisanitāros apstākļos, bet tagad ir gatavi doties uz jaunām mājām.
 
Saimnieki ļoti cer uz līdzcilvēku palīdzību – pazuduši viņu mīluļi.
 
Dzīvnieku tiesību aizstāvji "Dzīvnieku brīvība" aicina uz protestiem 11. maijā pie Saeimas nama Rīgā.
 
Dienas diskusija
Sauļošanās [1] - 22.maijs
 
Autorizācija