Mīluļi

Sociālajos tīklos tiek meklēts saimnieks iepriekš smagi cietušam kaķim, kuram palīdzējušie cilvēki tomēr mājas dot nevarot.
 
Un atkal aiz kāda dzīvnieka aizveras smagie patversmes vārti, jo „saimniekiem" ir mainījušies apstākļi.
 
Suņu patversme "Ķepu - ķepā" sociālajā vietnē "Facebook" publicējusi video ar maziem, jaukiem kucēniem, kas meklē jaunas mājas.
 
Tukuma dzīvnieku patversme dalījusies ar stāstu par smagi ievainotu kaķēnu, kuru tomēr kādai sievietei bija dūša saķert un nogādāt patversmē.
 
Ozolnieku novada dzīvnieku patversme ''Ķepu-Ķepā'' meklē jaunus saimniekus trīs kazām un tikpat āžiem.
 
Otrdien, 8.augustā Čiekurkalna 3. šķērslīnijā pazudis Britu īsspalvainais kaķis vārdā "Neko", vēsta sociālajā vietnē Twitter.
 
Sociālās vietnes Facebook lapa "UNILAD" publicējusi smieklīgi, tajā pašā laikā, piemīlīgu video ar suni, kurš ne par ko netaisās doties mājās.
 
Inčukalna novada Vangažos, uz Siguldas ielas braucamās daļas atrasta kaķene, kurai, iespējama auto sadursmē gūta trauma, sociālajā vietnē Facebook vēsta Dzīvnieku patversme un mājas zoo "Mežavairogi".
 
Tērvetes tauriņu mājā sociālajos tīklos padalījusies ar jaunumiem par jaunpienācēju.
 
"Lūdzam palīdzību - atrasts kaķis pavisam bēdīgā stāvoklī!" raksta Palīdzēsim dzīvniekiem / Animalhelp facebook lapa.
 
Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversme "Lauvas sirds" sociālajā tīklā facebook publicējusi svarīgu informāciju visiem tiem, kuri plānojuši no patversmes adoptēt kaķus.
 
Lāsma savā sociālā tīkla facebook lapā dalījusies ar "atradumu" - naktī uz ceturtdienu ceļa malā atrastiem kucēniem.
 
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Ar sirdī delnā" cer, ka līdzcilvēki palīdzēs atsperties, lai tā varētu turpināt palīdzēt mūsu mazejiem brāļiem.
 
Patversme "Ar sildi delnā" lūdz labdaru palīdzību iemītnieku barības nodrošināšanai.
 
Sociālās vietnes Facebook lietotāja Elīze dalījusies ar aicinājumu adoptēt kaķi, kas nesen pieklīdis viņu mājās. Kaķēns pagaidām tiek aprūpēts, taču ilgi vairs to nebūs iespējams darīt.
 
Sociālajā tīklā facebook ievietots lūgums palīdzēt atrast pērkona laikā no mājām aizbēgušus suņus.
 
Dzīvnieku patversme un mājas zoo "Mežavairogi" meklē mājam āzim Ludim.
 
Jūlija sākumā portāls "kurzemnieks.lv" informē, ka Kuldīgā, Meža kapos, mežapīle no koka dobuma izmetusi mazus vāverēnus. Visi nogādāti patversmē "Mīļās ķepiņas" un zināms, kā izglābtajiem klājas šobrīd.
 
Staigājoties pa Dubultu pludmali sociālās vietnes Facebook lietotāja Dace Judina-Nīmane pamanījusi kādu sudrabkaiju, kura izmisīgi kaut ko centusies norīt. Pieejot putnam tuvāk, Dace sapratusi, ka viņš cenšas norīt dvieli.
 
Teju katru dienu varam lasīt, ka dzīvnieku patversmē nonācis kārtējais pamestais suņuks. Šoreiz dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" dalījusies ar stāstu, kā mainījusies kāda suņuka dzīve pēc nokļūšanas jaunajās mājās.
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija