Mīluļi

Ar stingriem nosacījumiem dzīvnieku patversme un mājas zoo "Mežavairogi" piedāvā savā aizgādībā paņemt jenotu.
 
Kāds sociālā tīkla facebook lietotājs iemūžinājis neparastu skatu "Maxima" lielveikalā.
 
Kārtējo reizi Tukuma dzīvnieku patversme publicējusi aicinājumu tiem cilvēkiem, kuri bezatbildīgi attiecas pret suņu pavairošanu.
 
Organizācija "Dzīvnieku brīvība" aicina īpaši vasaras siltajos mēnešos neatstāt savu četrkājaino draugu ieslēgtu automašīnā.
 
Laura Blumberga facebook palīdzību - saimnieku prombūtnes laikā izbēdzis suns vārdā Bertrams,
 
Kārtējo reizi dzīvnieku patversmei nākas ziņot par nejēdzīgo cilvēku attieksmi pret dzīvniekiem.
 
Sociālā tīkla facebook lapā "Palīdzēsim dzīvniekiem" ievietots lūgums palīdzēt glābt piektdien no ligzdas izmestu stārķu mazuli.
 
Sociālajā tīklā facebook ievietots lūgums palīdzēt atrast pazudušu mīluli. Iespējams, ka kaķis nozagts.
 
Sociālajā tīklā facebook publicēts video, kas tapis Rīgā, Mežciemā. Autovadītāji apstājušies, lai palaistu "gājējus", kuri šķērsojuši ielu neatļautā vietā.
 
Krista Sausā cer, ka ar facebook starpniecību izdosies atrast kāda kaķa īsto saimnieku.
 
Dodoties savā ikdienas gaitās rīdzinieks Gundars novērojis nepatīkamu skatu Grīziņkalnā, kur negadījumā smagi cietusi kaija.
 
Dzīvnieku aizsardzības biedrība ''Liberta'' nākusi klajā ar skarbu paziņojumu, liekot aizdomāties, ka dzīvnieks nevar kļūt par pārsteigumu un ienākt kāda dzīvē pēkšņi, nezinot, vai cilvēks būs gatavs par viņu uzņemties rūpēs.
 
Ne reizi vien ziņots par gadījumiem, kad pilsētā iemaldījies kāds meža zvērs. Ja aptuveni pirms gada regulāri rakstījām par mežacūku un lapsu pastaigām Rīgā, tad izskatās, ka meža zvēri nu regulāri viesojas arī citās pilsētās.
 
Jānis sociālajā tīklā Facebook raksta, ka meklē mājas četriem baltiem un pūkainiem kaķēniem.
 
Dzīvnieku patversme "Labās mājas" meklē mīlošus saimniekus kaķēnam, kur patversmē palicis vienīgais no savas ģimenes.
 
Malva ar sociālo tīklu palīdzību meklē mājas kucēniem Ventspils pusē.
 
Tukuma dzīvnieku patversme dalījusies ar stāstu par mājas kaķenīti, kura nonākusi grūtā situācijā, bet viņas saimnieki tā arī nav atsaukušies.
 
Apgāda Zvaigznes ABC vadītāja Vija Kilbloka iemūžinājuši interesantu skatu.
 
Pavisam nesen pie Dzīvnieku veselības centra atrasta piesieta apmēram 10 gadus veca sunīte (mopsis). Ap kalu melna ādas kakla siksna. Ja kādam pieder šis suns,lūdzu, saimniekiem atsaukties!
 
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" sociālajā tīklā facebook publicējusi aicinājumu palīdzēt ļoti bēdīgā stāvoklī atrastai suņu meitenei.
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija