Kriminālziņas

26.jūlija pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Āgenskalnā, kādā zālienā pamanīja šļirci, kurai blakus bija izmētāti seši nezināmas izcelsmes iepakojumi.
 
Vakar, 26. jūlijā, kāds vīrietis savu velosipēdu aizdeva draudzenei, kurai tas bija nepieciešams, lai dotos uz rehabilitācijas centru Jūrmalā. Sieviete atstāja velosipēdu nepieslēgtu pie rehabilitācijas centra un devās iekšā. Pēc laika atgriezdamās šajā vietā, viņa konstatēja, ka velosipēds ir nozagts un paziņoja par to īpašniekam, kurš izsauca policiju.
 
Pazudušais Oļegs Gajko, kurš 2017. gada 21.jūlijā izbrauca no Latvijas uz Ukrainu ir atrasts.
 
Šodien pusdienlaikā Rīgas autoostā atrasts zēns, kurš pirms piecām dienām bija pazudis no savām mājām Bauskas novada Ceraukstē, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes inspektore Diāna Briede.
 
26.jūlijā neilgi pēc pulksten 20.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Atgāzenē, kur starp radiniekiem bija izcēlies konflikts.
 
Aizvadītajā naktī, plkst. 1.14 VUGD saņēma izsaukumu uz Augustes ielu Liepājā, kur ar atklātu liesmu deg divstāvu koka dzīvojamā māja.
 
Trešdien Priekules novadā nozagti 23 bišu stropi. To īpašnieks ar sociālā tīkla facebook palīdzību lūdz līdzcilvēkus sniegt jebkādu informāciju, lai pēc iespējas ātrāk atgūtu nozagto.
 
Sociālajā tīklā facebook ievietots lūgums palīdzēt atgūt neliešu nozagtos bērnu ratus.
 
26.jūlijā meklētā meitene atrasta Ventspilī, informē Valsts Policija.
 
Meksikā pie kūrortpilsētas Kankunas aizturēts Līča narkokarteļa līderis, paziņojušas varasiestādes.
 
23.jūlijā īsi pirms pulksten 5.00 Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja kādu jaunu vīrieti apzīmējam Akmens tilta margas un blakus esošā tuneļa sienas. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.
 
Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad līdzcilvēki lūdz palīdzību attēlā redzamā vīrieša meklēšanā.
 
Šī gada jūlija sākumā, nakts laikā divi vīrieši gājuši pa kādu no Imantas mikrorajona ielām. Šajā pašā laikā, uz konkrētās ielas atradušās vēl divas personas, kuras šiem diviem vīriešiem sākušas izteikt asas piezīmes.
 
Valsts policija (VP) meklē 12 gadus vecu Jāni Puku, kurš 22.jūlijā laikā no plkst.6 līdz 14 izgājis no savas dzīvesvietas Bauskas novada Ceraukstes pagastā un nav atgriezies, informē VP Zemgales reģiona pārvaldes Disciplinārās uzraudzības grupas vecākā inspektore Diāna Briede.
 
Sociālajā tīklā Twitter publicēts video no brīža, kad ugunsdzēsēji iekļūst telpā, kur izcēlies negadījums.
 
Trešdien, ap plkst.13.00 Liepājā, O.Kalpaka ielā, avarējuši trīs auto, vēsta portāls "liepājniekiem.lv".
 
Valmieras rajona prokuratūra nodevusi Valmieras rajona tiesai krimināllietu par alkohola glabāšanu lielā apjomā, informēja Ģenerālprokuratūras pārstāve Kristīne Sutugina.
 
Valmieras policija lūdz atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam, kas notika 24.jūlijā, ap pulksten 13:15 Beverīnas novadā, Kauguru pagastā, autoceļa Valmiera – Smiltene pirmajā kilometrā, kur nenoskaidrots vadītājs, ar nenoskaidrotu automašīnu, apdzenot nenoskaidrotu automašīnu, laicīgi neatgriezās savā braukšanas joslā, kā rezultātā, tika norauts pretim braucošās automašīnas “Volkswagen Sharan” sānu skatu spogulis.
 
Divām Jelgavas ģimenēm, kuru bērni jūlija vidū atrasti, klīstam pa pilsētu naktī, būs jāsadarbojas ar Sociālo lietu pārvaldes speciālistiem, informē Jelgavas bāriņtiesas priekšsēdētāja Irisa Guntra Turčinska.
 
Raidījums "Degpunktā" informējuši par kādu pāri Baldonē, kuri biedē apkārtējos ar saviem maģiskajiem rituāliem.
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija