Ogrē uz darba pārrunām vīrietis ierodas reibumā un nozog priekšnieka auto

Portāls nra.lv 11.okt 2017
 
Valsts policija
10.oktobrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirknī tika saņemta informācija par zagtu automašīnu. Par šo notikumu ziņoja transportlīdzekļa īpašnieks.

Likumsargi no automašīnas īpašnieka noskaidroja, ka tās dienas rītā kāds vīrietis esot gājis pieteikties darbam. Potenciālais darbinieks uz pārrunām ieradies alkohola reibumā, tāpēc darba devējs palūdzis ierasties citreiz. Tā vietā, lai mierīgi dotos projām, vīrietis pamanījis netālu stāvošo automašīnu, iekļuvis tajā iekšā, iedarbinājis un aizbraucis prom. Nozagtā mašīna pieder darba devējam.

Izvērtējot saņemto informāciju, likumsargi transportlīdzekli izsludināja meklēšanā. Tās pašas dienas vakarpusē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa policisti uz autoceļa Ķekava - Skaistkalne ieraudzīja iedarbinātu stāvošu automobili. Tajā iekšā sēdējis vīrietis, kurš acīmredzami atradies alkohola reibumā. Vīrietim veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka viņš ir 1,73 promiļu reibumā. Pārbaudot automašīnas valsts reģistrācijas numuru, policisti noskaidroja, ka tā ir meklēšanā un nekavējoties par to paziņoja Ogres iecirkņa likumsargiem.

Policisti aizturēja 1978.gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā par zādzībām un transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta pirmās daļas - par svešas kustamas mantas zādzību. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētais vīrietis atrodas izolatorā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Kāpēc cilvēki dzer? Daži ir vājas personības (es spriežu pēc atsevišķiem indivīdiem no manu vienaudžu vidus), tāpēc arī dzer, jo grib ietusēt un neko nedarīt, vārdu sakot, bezatbildība. Bet ir arī citi cilvēki, kas kaut ko negatīvu ir piedzīvojuši, dzerot alkaholu, viņiem uz laiku paliek vieglāk. Cilvēkam ir izvēles brīvība. Varbūt slēgsim Latvijā alkahola biznesu? Tas nav normāli, ka Zemkopības ministrs Dūklavs ir Piebalgas alus īpašnieks. Dūklava kungam vajag būt par paraugpilsoni, nevis par tik ļauna un nežēlīga biznesa īpašnieku. Kas notiek Latvijā?

Nu, nav ko brīnīties, ka ģimenēs ar maziem bērniem vecāki dzer! Tautas paruna šādi vēsta:"Zivs pūst no galvas!". Ja jau Zemkopības ministra ģimenei pieder "točka", tad nav ko sapņot par sabiedrību bez dzērājiem! Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

11.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:32

Jaunākās diskusijas