Savdabīgs rekords: Policijas redzeslokā jau 121.reizi nonāk viens un tas pats jaunietis

Portāls nra.lv 12.sep 2017
 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
Vakar, 12. septembrī, kāds jaunietis mēģinājis veikt kārtējo zādzību vienā no Čiekurkalna pārtikas tirdzniecības centriem.

Jaunietis šajā pārtikas centrā paņēmis 1 litru viskija pudeles un, nesamaksājot par to, centies iziet no veikala telpām.

Iespējamo vainīgo pamanīja veikala apsardzes darbinieki, kuri pieejot pie aizdomās turētā un pārbaudot viņu, konstatēja viskija pudeles zādzības mēģinājumu.

Valsts policija/ Pixabay.com

Apsardzes darbinieki nekavējoties izsauca Valsts policiju. Notikuma vietā ieradās Rīgas reģiona Ziemeļu iecirkņa policisti, kuri jaunieti nogādāja iecirknī.

Pēc aizturēšanas noskaidrots, ka šis jaunietis jau vairākkārtīgi nonācis policijas redzeslokā par dažādām zādzībām kā arī par narkotisko vielu lietošanu. 2001.gadā dzimušais aizturētais policijas redzeslokā kopumā nonācis jau 121. reizi.

Jāpiemin, ka pārrunu rezultātā, aizturētais likumsargiem atzinās arī par iepriekšējā dienā veiktu zādzību - tika nozagta 0,7 litru viskija pudele.

Pašlaik tiek lemts par aizturētā drošības līdzekļa piemērošanu.

Komentē 1

 
Anonīms
 

savdabīgs rekords --policistiem jau 121 reizi ir pilnīgs pohujs ,ka kāds viņu REDZES lokā nonāk 121 reizi ..policisti ir arestējami par sava darba nedarīšanu.

13.septembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:29

Jaunākās diskusijas