Vai Rimšēviču jāatstādina no pienākumu veikšanas Latvijas Bankas prezidenta amatā?

nra.lv

Kā domājat?

21.februāris
Ēvalds Lācis

Domāju, tas ir atkarīgs no faktoriem, kurus mēs nezinām, teiksim - cik ļoti viņa palikšana amatā varētu eventuāli traucēt izmeklēšanai. 

22.februāris
Agita Geslere

Nē, nav jāatstāj.

23.februāris
Juris

Suvorovs kādreiz ir teicis-ka jebkuru intendantu, kurš amatā bijis gadu- var nošaut bez soda un tiesas! Mums ir daļa civēku kuri visu laiku peld vēl labāk par mēsliem...! Ir jābūt termiņa ierobežojumam. Uzskatu, ka Rimševics ir līdzvainīgs ar Repši , Sūdmani un Dambrovski! Par tautai sagādāto sūdīgo dzīvi!

23.februāris (23.februāris - labots)
Daniils Lisovskis

Es domāju, ja būs nopietni pierādījumi kā viņš točna ņem kukuļus no bankiem, tad manā atbildē būtu jā. Bet pagaidām mēs neko īstu nezinām. 

24.februāris
Ints Dischler

Jura teiktais visprecizak atbilst patiesibai!

25.februāris
Gunārs Lapiņš

Manas domas ir - noteikti jāatstādina. Nu nedrīkst tā rīkoties esot tik atbildīgā amatā, saņemot tik lielu algu ! Pārkāpumu buķete jau ir iespaidīga - bet lai nu to pēta un izvērtē tiesībsargi. Rietumvalstu ierēdņiem tomēr ir goda saglabāšanas apziņa - pat pēc ģimenes skandāla atkāpjas no amatiem, nerunājot nemaz par apsūdzībām prettiesiskās darbībās. Mūsu ierēdnīšiem pienākuma apziņa pazuda līdz ar nomināciju augstajā amatā, bet atbildība vispār neeksistē !

25.februāris
Ruta Jeske

ļausim lai strādā kam tas jādara,bet domāju ,ka šo amatu grib kāds cits

28.februāris
Māris Ruks

Noteikti jāatstādina! Un tas bija jādara jau sen.

28.februāris
Janis Kamaldnieks

Ka tads jautajums var vispar pastavet???Neatkarigi vainigs vai ne,vins tomer ir valsts bankieris num.1 ja pat mazaka aizdomu ena krit sadu personu pasam nekavejoties atkapties vismaz lidz izmeklesanas beigam,bet ja nonak tiesa tad lidz spriedumam kas ir kas???Bet musu leiputrija var visu tikai desu nevar 5 lunkus nozagt tad var nonakt starptautiska meklesana!!!Drumi bet tada nu musu valsti ir vadosa spice!!!Ka saka savejo gluzi pamest nevar jo var imuldet ko lieku?!!!Ha ha ha

1.marts
Aldis Kokarevics

juris labi pateica,es par to jau zināju vismaz pusgadu atpakaļ,tāpat kā par rungaiņa izteicieniem par laukiem,zemniekiem! ko var gribēt,ja pat kalnmeijeram jau bobis sācis lidot!!!

2.marts

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:28

Jaunākās diskusijas