Lāstu likšana politiķiem

Arbuzs

Kāds ir licis lāstus Latvijas politiķiem?

10.decembris 2017, 12:59
Ulvis

Labākais lāsts viņiem tikt beidzot aiz restēm  un tur pavadīt  noteikto laiku par visiem pastrādātajiem noziegumiem....

17.decembris 2017, 21:48
Edija Lūsis

lāsti nav īsti.

 

nav par ko!! LMFAO

19.decembris 2017, 3:35 (19.decembris 2017, 9:52 - labots)
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

...tie Damokla zobeni nav bijuši īsti...

23.decembris 2017, 22:01
Airita Chekstere

Vini paši sev jau ir uzlikuši lāstu!

26.decembris 2017, 9:45
Airita Chekstere

Sākot ar 2018 gadu visā pasaulē sāksies ļoti lielas pārmaiņas,pie varas nāks gudri ar attīrītām smadzenēm gan prezidenti gan visi mūsu valdnieki, beigsies krāpšanās laiki, visi politiki no kā mēs cietām saņems sodus ko ir pelnijuši! Ticiet man tas jau ir aiz kalniņa.

26.decembris 2017, 9:51
Ivars Igaunis

Lāstus vajag likt,tie darbojas.

31.decembris 2017, 9:40
Ingrīda Bēdele

Ja man būtu tādas spējas,tad visi deputāteļi un politiķi gulētu komā!Diemžēl...

4.janvāris 2018, 21:27
anita

Es gan lugtu,lai Dievs dod sapratu.Pastastisu gadijumu no manas dzives.Vakara pusee veikala ir atlaides un es ar tasinu eju uz veikalu,kads divainis mani pagruuz un iest,man zekubikses cauras uz frakiisa dubli.Stastu kaiminienei,kada bezkauniba taa un sitaa notika,bet vina saka,pati vainiga kapec uz veikalu gaji.man acis apalas,tad pardomu briidii sapratu vairakus gadus vina tiek vesta uz veikalu un no taa ar personiigo soferi un blakam vienmer buudigs virietis,protams ka ar vinu nekas tads nekad nenotiks,un dzivojot ilgu laiku particiiba ,knapak dzivojosos saprast nav iespejams,taa tas ir.

12.janvāris 2018, 2:01
Aivars Kukličs

Šalom!

 

Es lasu Svētos Rakstus.......diemžēl, tur nav sacīts, ka 2018.gads nesīs ,,pozitīvas" izmaiņas, diemžēl, tur rakstīts tieši otrādi - .....tāpēc Adonaj tiem sūta maldu varu, ka tie sāk ticēt meliem....un tādā kārtā krīt sodā visi, kas nav ticējuši Patiesībai, bet vairāk mīlējuši neTaisnību..

Lūk, tāda ir patiesā tagadējā dzīves Īstenība.............vai tad jūs visi, kas ielikuši komentārus, neesat godinājuši ,,lieldienas.....ziemassvētkus"......neesat sēdējuši pie ,,jāņa ugunskura" .nu lūk, tanī vietā, lai mācītos Toru, TaNaHu un `haBrit `haHadaša-Ebreju Jauno Derību, iespējams, tika meklēti tradīciju ceļi......viss tas, kas nav Rakstos....tas tiek kultivēts...

Svētos Rakstos ir pastāstīts, kas ir Eiropas Savienība...........ja latvieši to zinātu, Latvija nebūtu ES dalībniece.  Tas, ka daži zināja un nebalsoja par iestāšanos, bija kā pīlei ūdens........nu tad ko mēs gribam? 

Ir steidzīgi jāizglīto cilvēki garīgi - bet nekādā gadījumā ar pastāvošo kristiešu konfesiju mācību, kurai jau sen ir palikusi ,,imūna", un tiek nosaukta par ,,kritušiem kristiešiem".

www.pasaulevala.lv

Svētības!

15.janvāris 2018, 23:49

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:51

Jaunākās diskusijas