Vai cenas Latvijā ir lielākas nekā ārzemēs?

nra.lv

Bieži vien sociālajos tīklos var redzēt bildes, kurās vienādas preces Latvijā maksā daudz vairāk nekā ārzemēs. Vai esat saskārušies ar ko līdzīgu?

29.novembris 2017, 11:55
Valērijs

Ir, ir. Somijā, piemēram, olas maksā 1, 15€,lētāks sviests.

 

30.novembris 2017, 8:47
Eriks Osis

protams. vasar'a biju Anglij'a un konstat'eju, ka tur daudz ko var nopirkt l'et'ak. piem. 'loti jaukus T krekli'nus var'eja nopirkt par 1 poundu, ze'kes, virskreklus. ar'i daudzas p'artikas preces preces ir l'et'akas, piem. piens, ella, rieksti, kafija u.c. Ga'la gan ir nedaudz d'arg'aka, toties z'alespat 3 l'idz 4 reizes l'et'akas. piem. ibuprofens, panadols.

30.novembris 2017, 13:56
Vitalij Nartish

Neprofesionaali uzdots jautaajums no zurnaalistu puses!!!!!!!

Kaa var saliidzinaat cenas ar citaam valstiim-taa it kaa buutu vienaadas algas.

Es uzskatu,ka cenas Latvijaa ir normaalas- bet algas nav normaalas!!!!!!

 

5.decembris 2017, 22:37
Laima Dolfin

Vitalij Nartish ! Nav tiesa...New Yorka ir daudz,daudz,daudz lielakas atlgas( visslinkakais cilveks var nopelnit 1 nedela tik,cik Latvija visccaklakais 1 meenesii) un cenas,viss,kas lv eur, sseit $$$ un lloti dauzko te var nopirkt par 1/2 cenu no lv cenas !!! To pass varu pateikt par Iriju...Peedeejos 10 gadus,katru gadu esmu ssajaas 3 valstiis !!! Latvija ir visdaargaakaa !!!

9.decembris 2017, 22:12
Laima Dolfin

Vitalij Nartish ! Nav tiesa...New Yorka ir daudz,daudz,daudz lielakas atlgas( visslinkakais cilveks var nopelnit 1 nedela tik,cik Latvija visccaklakais 1 meenesii) un cenas,viss,kas lv eur, sseit $$$ un lloti dauzko te var nopirkt par 1/2 cenu no lv cenas !!! To pass varu pateikt par Iriju...Peedeejos 10 gadus,katru gadu esmu ssajaas 3 valstiis !!! Latvija ir visdaargaakaa !!!

9.decembris 2017, 22:12
Arbuzs

Neesmu bijis ārzemēs. Nezinu. Nav pieredzes.

10.decembris 2017, 12:54
Ulvis

Tas ir ,kā kurā valstī,bet nevar objektīvi salīdzināt ,jo algas  un citas izmaksas atškiras...

17.decembris 2017, 21:50

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:27

Jaunākās diskusijas