ss.lv (tagad ss.com) apzog savus klientus

Alex

Esmu pensionārs (un vienlaicīgi invalīds uz mūžu). Esmu iemācījies meklēt, ja tā varētu sacīt, "sapārotus" lidojumus uz siltām zemēm, piemēram, uz Tenerifi, uz kurieni nav tiešo avioreisu. Tagad daudzi draugi un paziņas man lūdz šad tad viņiem ko sameklēt. Bieži sanāk pat ļoti lēti lidojumi - piemēram mēnesi atpakaļ atradu lidojumu ar pārsēšanos Londonā decembra sākumā tikai par 36 eiro! Tāpat atrodu lētas naktsmītnes. Man paziņa ieteica ievietot sludinājumu ss.lv, ka varu palīdzēt atrast gan lētus lidojumus, gan lētas naktsmītnes, tādā veidā nedaudz piepelnoties. Nolēmu to arī pamēģināt. Ievietoju sludinājumu sadaļā Tūrisms - Dažādi, nosakot cenu par savu pakalpojumu 10 eiro. Nākošajā dienā man atnāca draudu vēstule no ss.lv, ka manu sludinājumu izdzēsīšot, jo esmu uzrādījis krāpniecisku cenu. Sākumā nesapratu - kā tā? Tad pieleca - laikam ss.lv moderators neiedziļinoties būtībā, secināja, ka es piedāvāju lidojumus par 10 eiro. Smieklīgi, vai ne?


Atbildes vēstulē es paskaidroju situāciju, un manu sludinājumu atstāja mierā. Divas nedēļas tas bija publicēts viņu lapā, atsaucās daži cilvēki, bet kaut kas viņus neapmierināja, un es neko nenopelnīju. Pat otrādi - par šī sludinājuma publicēšanu ss.lv no manis paņēma ap 3 eiro (lai varētu apmaksāt, biju jau agrāk izveidojis kontu ss.lv (tas ir lētāk), un uz to jāpārskaita entā summa. Pēc 2 nedēļam uz e-pastu atnāca piedāvājums sludinājumu atkārtot, ko es arī izdarīju. Ieskaitīju kontā 10 eiro, un samaksāju viņiem no tā atkal ap 3 eiro.


Pēc pāris stundām atkārtojās iepriekšejais sižets - atnāca draudu vēstule par sludinājuma dzēšanu. Uz ko es atbildēju, ka mēs jau divas nedēļas atpakaļ izdiskutējām šo jautājumu. Par manu šādu "dumpīgu atbildi", man ne tikai dzēsa sludinājum, bet arī nobloķēja kontu! Kur ir mani 10 eiro? Četras reizes mēģināju rakstīt, gan uz to e-pastu, no kura atnāca draudu vēstule (SS.COM <sspp3@ss.com> ), gan uz savādo andministrlv2322321@sludinajumi.lv, kas ir norādīta ss.lv kontaktos (kas ir ļoti dziļi paslēpti).


Nav ne tālruņa numura, ne normālu kontaktu, lai cilvēks varētu risināt kādas problēmas, kas radušās izmantojot ss.lv pakalpojumus. Iznāk, ka viņi ir lielceļa laupītāji? ko darīt?

28.oktobris 2017, 23:56
Jevgenijs  Lugovskis

Ja jums ir problēmas ar uzņēmumu, tad droši ziņojiet http://www.ptac.gov.lv/lv/content/zi-ot-par-p-rk-pumu

30.oktobris 2017, 12:22
Alex

Es jau paziņoju, bet PTAC nesteidzas atbildēt. Un, otrkārt, biju jau divas reizes saskāries ar PTAC bezzobaino "palīdzību" - sapratu, ka viņi strādā pēc principa - lieciet mūs mierā, ļaujiet mums neko nedarīt.....

30.oktobris 2017, 19:31
Juris

Tur ir nagleņu banda! Varbūt kāds zina tā galvenā smadzeņu kropļa adresi?

3.novembris 2017, 7:38
Raimonds Ceplis

cik biju licis sludinajumus jau vairakus gadus,nekadas problemmas nekad nebija,pasiem jaskatas jamak ielikt pareizo sludinajumu pareizaja nodala,lai nau pec tam jasudzas,labakais piemers uz cela,ka brauc soferi un iet gajieji,gan viens gan otrs nezin noteikumus bet sudzas viens uz otru,tas pats ari te.nemaki likt sludinajumus tad neliec lai nau pec tam jasudzas.,

4.novembris 2017, 20:16
Alegers

Atkal tas nabaga pelnītājs ar savu stulbo piedāvājumu. Ar kādiem segvārdiem tik nesedzas... Lelde.K. Laikam pats uzrāvies uz tādu stulbu piedāvājumu un tagad vēlas dabūt vismaz atpakaļ iegrūsto naudiņu citus vervēdams

5.novembris 2017, 22:26

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:04

Jaunākās diskusijas